- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Pijany 36-latek doprowadził do wypadku

Biłgorajscy policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu w Smólsku Dużym. 36-letni kierowca fiata trafił do szpitala po tym, jak jego pojazd wypadł z drogi i dachował. Jak ustalili policjanci, nietrzeźwy mężczyzna bez uprawnień do kierowania wsiadł za kierownicę.

- Reklama -

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 15 w miejscowości Smólsko Duże. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 36-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj stracił panowanie nad samochodem marki Fiat, którym kierował. Pojazd mężczyzny wypadł z drogi, dachował i zatrzymał się na poboczu.

- Reklama -

Policjanci ustalili, że 36-latek nie posiadał uprawnień do kierowania a za kierownicę wsiadł w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że miał on w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obecnie trwa ustalanie dokładnych okoliczności i przyczyny zdarzenia.

mł. asp. Joanna Klimek/lubelska policja 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Adrian z działu Defloracji BRW sa mówi

    Prawie każdy facet przy 2 promilach to ma sporo cech od osła i sporo od lwa z przewagą osła u jednych a lwa u drugich. Zgadnijcie która z tych cech po wypiciu alkoholu przeważyła u tego pirackiego szeryfa drogowego miszczunia.

  2. promile mówi

    a co tu jest do ustalenia przy 2 promilach 🤣

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.