- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Która rzeka w powiecie jest najbardziej znana?

Która rzeka na terenie powiatu biłgorajskiego jest najbardziej znana? To właśnie pytanie zadaje Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie. Zabawa rusza lada dzień, ale już teraz z wielką przyjemnością zachęcamy do udziału. Głosować mogą wszyscy chętni, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania. Głosowanie będzie online na specjalnych kuponach. Początek od 7 listopada.

- Reklama -

Dla przypomnienia. Głównymi rzekami powiatu są: Tanew, Łada i Por. Przez sam Biłgoraj przepływają: Biała Łada i Czarna Łada.  Jest też wiele mniejszych strug i cieków wodnych. Choćby: Próchnica, czy Osa.

Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest zapoznanie się z regulaminem i załącznikami oraz poprawne wypełnienie kuponu (dostępny online: ealeksandrow.pl i za pośrednictwem organizatorów na terenie poszczególnych gmin.

Każdy uczestnik może wypełnić tylko jeden kupon.

Swój głos można przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 30 listopada 2022 roku, na adres:

- Reklama -

email:gbpaleksandrow@wp.pl.

Cele zabawy są oczywiste: poznanie rzek na terenie powiatu biłgorajskiego, wybór tej najbardziej  znanej rzeki na terenie powiatu, oraz zachęcenie do poznawania dziedzictwa przyrodniczego, historycznego i kulturowego naszego regionu.

Szczególnie zachęcamy do udziały szkoły i instytucje z powiatu biłgorajskiego. Czekają atrakcyjne nagrody. Wkrótce szczegółowy regulamin.

 

 

foto: wikipedia.pl

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.