- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kto fałszuje Jezusa? Spotkanie z Pawłem Lisickim (audio)

W niedzielny wieczór 3 kwietnia w kościele pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju odbyło kolejne wydarzenie z cyklu Wielki Post z Janem Pawłem II. Tym razem było to spotkanie autorskie Pawła Lisickiego dotyczące książki „Kto fałszuje Jezusa?".

- Reklama -

Paweł Lisicki jest dziennikarzem, publicystą, pisarzem. W latach 2006-2011 był redaktorem naczelnym dziennika „Rzeczpospolita”, w latach 2011-2012 redaktorem naczelnym tygodnika „Uważam Rze” a od 2013 jest redaktorem naczelnym tygodnika „Do Rzeczy”.

Organizatorem tego wydarzenia była Fundacja Gaudium et Spes. Spotkanie składało się z dwóch części. Pierwsza z nich dotyczyła promocji książek „Kto fałszuje Jezusa?” oraz „Wiosna Kościoła, która nie nadeszła” i miała charakter wywiadu. W tej części niedzielnego wydarzenia poruszany był m.in. temat mediów świeckich, ich sposób przekazu treści związanych z Kościołem, kwestia obrony życia poczętego, problematyka aborcji czy zagrożeń chrześcijaństwa w zawiązku z pandemią COVID. Posłuchaj nagrania audio:

Druga część spotkania była panelem dyskusyjnym, w którym zgromadzeni słuchacze mogli osobiście zadawać pytania. Posłuchaj nagrania audio:

- Reklama -

„Wydarzenie Wielki Post 2022 z Janem Pawłem II w Biłgoraju bierze udział w Programie „Warto być Polakiem”, którego organizatorem jest Samorząd Województwa Lubelskiego”. Organizacja wydarzenia w ramach projektu pn. Razem mamy MOC!

Projekt sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

autor zdjęć: Leszek Gnyp 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.