- Reklama -

- Reklama -

Księżpol już. Gdzie pozostałe gminy?

Na razie gminy z powiatu biłgorajskiego tak mocno oszczędnie. Tylko kilka z nich ma już gotowy program uroczystości Narodowego Święta Niepodległości. Przypominamy urzędnikom - to 11 listopada (w piątek). Program jest już gotowy w gminie Księżpol. Tu uroczystości będą w Księżpolu i w Majdanie Starym. Oto program.

- Reklama -

„Ojczyzno ma, tyle razy we krwi skąpana. Ach, jak wielka dziś twoja rana. Jakże długo cierpienie twe trwa!” To słowa poety, ale jakże trafnie mówi o nas i do nas w tym szczególnym dniu. Chcemy na nowo ucieszyć się z bycia Polakami w wolnej Polsce, w Polsce szczęśliwej, w której człowiek dla człowieka jest bratem mówił  przed rokiem ks. Marian Drążek, proboszcz parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Księżpolu.

Jak było w Księżpolu przed rokiem?

toyota Yaris

11 listopada 2021 r. w gminie Księżpol odbyły się uroczystości patriotyczne. Rozpoczęły się  od przemarszu delegacji Ochotniczych Straży Pożarnych, szkół, organizacji i samorządowców przez Księżpol. Zebrani wzięli udział w Mszy Św. w intencji Ojczyzny, którą wspólnie koncelebrowali ks. Marian Drążek, proboszcz parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Księżpolu oraz ks. Adam Sobczak, proboszcz parafii pw. św. app. Piotr i Pawła w Majdanie Starym.

 

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Tomasz mówi

    Co za bzdurny artykuł, opisują uroczystość z ubiegłego roku. Proszę o zbadanie trzeźwości autora.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.