- Reklama -

Korepetycje dla Twojego dziecka!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, w Biłgoraju powstało Centrum Korepetycji GALILEUSZ. Jego siedziba mieści się przy ul. Bora Komorowskiego 23 (obok Tesco). Placówka ta funkcjonuje już od 9 września.

GALILEUSZ jest pozaszkolną placówką, w której organizowane są m.in. kursy przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

- Reklama -

Centrum udziela również korepetycji z poziomu szkoły podstawowej oraz średniej z zakresu wszystkich przedmiotów obowiązujących w podstawie programowej nauczania, czyli: matematyki, j. polskiego, fizyki, chemii, biologii i języków obcych (angielskiego, niemieckiego).

Nowością na rynku biłgorajskim jest to, że w swojej ofercie GALILEUSZ proponuje kompleksową pomoc w odrabianiu lekcji dla dzieci ze szkół podstawowych.
Placówka prowadzi również zajęcia usprawniające płynność czytania oraz poprawnego pisania dyktand.  Z myślą o młodszych dzieciach przygotowano ofertę GALILEUSZ JUNIOR (do 12 lat), która obejmuje: 
  • zajęcia rozwijające myślenie logiczne z matematyki
  • warsztaty informatyczne (programowanie i tworzenie gier w 2D i 3D)
  • zajęcia doświadczalne z chemii i fizyki
  • zajęcia z języka angielskiego
  • zajęcia plastyczne
Jedna z sal dydaktycznych w Centrum Korepetycji GALILEUSZ

 

Z kolei dla najmłodszych (od 3 do 5 lat) Centrum Korepetycji proponuje w małych grupkach: rytmikę, plastykę i język angielski. Oprócz standardowych zajęć i korepetycji placówka zaprasza na zajęcia adaptacyjne, takie które ułatwią rozstanie się z rodzicem w przedszkolu. Dzieci te będą mogły skorzystać z zajęć w godzinach porannych i przedpołudniowych. 

Korepetycje są indywidualne, natomiast kursy odbywają się w małych grupach w 5 przystosowanych do tego salach, codziennie w godzinach od 13.00 do 20.00.

 Mamy wykwalifikowaną kadrę, wyposażone i dostosowane sale do zajęć oraz pierwszych uczniów, co bardzo nas cieszy. Będziemy słuchać klientów i rozszerzać ofertę o potrzeby dzieci i młodzieży, aby nauka nie sprawiała im trudności a rodzice mogli cieszyć się efektami naszej pracy – mówi właścicielka Klaudia Mazurek.  W naszym Centrum uczniowie będą mięli również dostęp do ciepłych napoi oraz przekąsek  dodaje właścicielka. 

Wszystkich zainteresowanych ofertą korepetycji z zakresu ww. przedmiotów na różnych poziomach nauczania kadra GALILEUSZA zaprasza do kontaktu osobistego. Można też skontaktować się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 730 877 645  lub wejść na stronę internetową (TUTAJ)

Aby być na bieżąco z ofertami i promocjami warto również polubić fanpage (tutaj)!

Siedziba Centrum Korepetycji Galileusz (dawny bank BPH, obok TESCO)

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Anna Lazik mówi

    Fajnie, ze powstają takie miejsca.
    Niestety teraz mamy taką sytuację, że wszyscy zamknięci w domu, jednak, na szczęście, istnieją zajęcia on-line, obecnie córka bierze na buki.org.pl/korepetycje-online/jezyk-angielski/ jest to dobry sposób przygotować się do matury 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.