- Reklama -

- Reklama -

Konkurs na stanowisko dyrektora

Władze Starostwa Powiatowego w Biłgoraju ogłosiły konkurs na stanowisko dyrektora I LO im. ONZ w Biłgoraju. Dotychczas funkcję tę pełnił Marian Klecha.

Zarząd Powiatu Biłgorajskiego ogłosił konkurs w celu wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ. Od 1991 roku funkcje tę piastował Marian Klecha.

Wymagania dotyczące kandydatów na stanowisko dyrektora określają przepisy ministra edukacji narodowej. Do konkursu może przystąpić nauczyciel mianowany lub dyplomowany, który m.in. spełnia wymagania: posiada wykształcenie wyższe i tytuł zawodowy magister, magister inżynier lub równorzędny oraz przygotowanie pedagogiczne i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela; ukończył studia wyższe lub studia podyplomowe z zakresu zarządzania albo kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania oświatą; posiada co najmniej pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela lub pięcioletni staż pracy dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego; uzyskał pozytywne oceny pracy; nie był karany.

Kandydat na dyrektora ma uzasadnić przystąpienie do konkursu oraz przedstawić m.in. koncepcję funkcjonowania i rozwoju publicznej szkoły, życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej.

- Reklama -

Kandydaci mogą składać oferty do 5 marca. Szczegóły na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.

red.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Sienkiewicz mówi

    Dwóch jeno było w Biłgoraju-Król i Klecha.Dalibóg,żaden się nie ostał na stolcu.

  2. Piotrek mówi

    Niech żyje PIS!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.