- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Każdy mężczyzna może wyglądać stylowo

Garderoba Gentelmana to sklep z modą męską, który został otwarty w grudniu 2018 roku na pierwszym pietrze Galerii Biłgorajskiej przy ul. 3 Maja w Biłgoraju.Jest to doskonałe miejsce do zakupu eleganckich ubrań i garniturów na wyjątkowe okazje typu wesele, studniówka czy inna uroczystość oraz dla tych, którzy po prostu chcą zmienić swój wizerunek na bardziej stylowy i uniwersalny czy nowoczesny.

- Reklama -

 

– W naszym sklepie każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Jeżeli zechce zmienić lub odświeżyć swoją garderobę, to właśnie u nas ma dostęp do najmodniejszych ubrań. Posiadamy najnowsze wzory garniturów marynarek czy koszul, ale również i galanterię skórzaną oraz szeroką gamę dodatków – mówi Katarzyna Kobel, właścicielka sklepu Garderoba Gentelmana w Biłgoraju.

Bogaty asortyment sklepu sprawia, że ubrania dla siebie znajdą tam zarówno młodzi, jak i dojrzali mężczyźni. W ofercie sklepu są spodnie, krawaty, swetry, muchy, paski, koszule, obuwie, szelki, a wszystko w najmodniejszych fasonach i kolorach.

Decyzję o założeniu takiej właśnie działalności podjęliśmy wspólnie z mężem. Myślę, że była ona bardzo dobra. Lubię ten sklep, atmosferę, jaka w nim panuje, ludzi, którzy do nas przychodzą, ale dużą satysfakcję daje mi przede wszystkim uśmiech zadowolonego klienta, który mówi sam za siebie – dodaje p. Katarzyna.

- Reklama -

W sklepie kładziony jest nacisk na pełen profesjonalizm i doradztwo w doborze kompozycji, dlatego pracownicy sklepu podchodzą indywidualnie i fachowo do każdego klienta. Największym dowodem tego są powracający tam na zakupy panowie. Sklep oferuje wysokogatunkowe produkty polskich producentów wykonane z najwyższej jakości materiałów w oryginalnych i eleganckich kolorach, a zarazem w przystępnych cenach. Proponowany przez Garderobę Gentelmana asortyment cieszy się wysokim uznaniem klientów.

Sklep Garderoba Gentelmana mieści się na I piętrze Galerii Biłgorajskiej przy ul. 3-go Maja w Biłgoraju.

Bieżącą ofertę sklepu obejrzeć można na stronie Facebookowej.

Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca dla swoich obecnych i przyszłych klientów sklep ogłosił konkurs, aby zobaczyć szczegóły konkursu (kliknij tutaj).

red.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.