- Reklama -

- Reklama -

Jedni dzielili się krwią a drudzy choinkami

Nadleśnictwo Biłgoraj wsparło rzeczowo i finansowo wczorajszą akcję poboru krwi w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju, dzięki czemu była ona wyjątkowa. Krwiodawcy tym razem otrzymali drzewka bożonarodzeniowe od biłgorajskich leśników.

- Reklama -

W ramach tej współpracy pierwsze kilkadziesiąt osób otrzymało choinki oraz upominki od Nadleśnictwa Biłgoraj.

– Niech te przekazane choinki będą wyrazem najwyższego uznania i umilą osobom o wielkim sercu zbliżające się Święta Bożego Narodzenia – mówi Andrzej Borowiec, nadleśniczy Nadleśnictwa Biłgoraj. – Choinki są ekologiczne, pochodzą z plantacji i w odróżnieniu od choinek plastikowych są biodegradowalne, a produkcja w szkółce stanowi przedplon na następne zasiewy sosny – dodaje.

urząd MArszałkowski projekt

Przeprowadzenie takiej akcji umożliwiło lokalne porozumienie Nadleśnictwa Biłgoraj i PCK Biłgoraj. Podjęte porozumienie przyczyni się do wspólnych działań i inicjatyw.

Zrównoważona gospodarka leśna prowadzona przez PGL Lasy Państwowe pozwala osiągnąć różnego rodzaju korzyści przyrodnicze, społeczne i ekonomiczne, co sprzyja niejednokrotnie wspieraniu inicjatyw podejmowanych w zakresie promocji i ochrony zdrowia.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.