- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Jakie zmiany w zespole wicelidera?

Wicelider piłkarskiej klasy A - Metalowiec Goraj, rozpoczął już przygotowania do rundy wiosennej, choć pierwszy mecz kontrolny rozegra dopiero w marcu. Cztery gry kontrolne już są zaplanowane. Czy będą zmiany kadrowe?

- Reklama -

– Trenujemy już w miarę regularnie i mamy zaplanowane cztery sparingi. Pierwszy rozegramy 5 marca z Błękitnymi Obsza, a następne w kolejne weekendy. Zmierzymy się z zespołami z Chrzanowa, Głuska i na koniec z Soli. Na pierwszych treningach jest około dziesięciu ludzi. Jest to problem i wyzwanie, bo to młodzi ludzie i wielu z nich ma teraz sesje egzaminacyjne – mówi trener Metalowca Mateusz Dzwolak.

Z Metalowcem Goraj chwilowo pożegnał się Jarosłąw Łazur, który przebywa za granicą i prawdopodobniej nie zagra w pierwszych meczach rundy wiosennej. Ktoś dołączy do zespołu z Goraja? – Wątpliwe. Każdy wzmocnienie to są jednak pieniądze, a na transfery środków nie mamy. Bardziej liczymy na naszych juniorów. Mamy mocną młodzież, chcemy dać szansę rozwoju tym chłopakom i chcemy grać swoimi zawodnikami  – zapowiada szkoleniowiec z Goraja.

- Reklama -

Więcej o zmianach w klubach z powiatu biłgorajskiego, w najnowszym papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. O sporcie informujemy przez całą dobę na: www.gazetabilgoraj.pl

Tego biłgorajskie „pseudoportale” nie skopiują. Nie ma gotowego na gminnych stronach, a wyniki, ligi i wywiady, to już zdecydowanie za duże wyzwanie …

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.