Krzewińska Beata kandydat

- Reklama -

- Reklama -

Do Biłgoraja przyjechał komputer. Jeden

Nowy komputer trafił do Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju. Co prawda tylko jedne, ale dobre i to. Od 30 listopada br., ruszają też szkolenia i spotkania online, które prowadzić będzie psycholog. Spotkania maja formę otwartą i będą dostępne na profilu fundacji "Pod Dębem".

- Reklama -

 

W ramach wspólnej inicjatywy zatytułowanej „Sieć Pokoleń – bezpieczny Senior online”, T-Mobile Polska S.A. i Fundacja TV Puls „Pod Dębem” po raz kolejny przekazują laptopy mieszkańcom dwudziestu Domów Pomocy Społecznej. Projekt obejmuje również szkolenie Seniorów z obsługi laptopów i poruszania się w świecie nowoczesnych technologii, a także spotkania z psychologiem.

urząd MArszałkowski projekt

Rozszerzeniem tegorocznej edycji jest seria spotkań on-line z psychologiem, koordynowana przez Fundację TV Puls „Pod Dębem”, na których będą poruszane zagadnienia istotne dla Seniorów. Spotkania ruszają już wkrótce i będą odbywały się cyklicznie na Social Media Fundacji: Facebooku i kanale YouTube.

W tym roku Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju po raz pierwszy miał zaszczyt uczestniczyć w akcji zorganizowanej w ramach wspólnej inicjatywy zatytułowanej ,,Sieć Pokoleń-bezpieczny senior online” T-Mobile S.A. i Fundacja TV Puls pod Dębem”.

-W ramach tej inicjatywy otrzymaliśmy sprzęt komputerowy oraz program zajęć edukacyjnych z zakresu korzystania z technologii oraz specjalne dyżury z pracownikami call centre. Projekt obejmuje również szkolenie Seniorów z obsługi laptopów i poruszania się w świecie nowoczesnych technologii, a także spotkania z psychologiem. Projekt ,,Sieć pokoleń” ma popularyzować dostęp do nowoczesnych technologii i poprawić kompetencje cyfrowe wśród seniorów. Dziękujemy bardzo Fundacji ,,Pod Dębem’’ za możliwość wzięcia udziału naszego Domu w tej akcji oraz za miłą i owocną współpracę – przekazuje biłgorajski DPS.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Fundacja TV Puls „Pod Dębem” została założona przez Telewizję Puls w 2013 roku, Prezesem Fundacji jest Erin Dąbska. Celem Fundacji jest praca na rzecz poprawy jakości życia osób starszych, głównie poprzez pomoc Seniorom mieszkającym w Domach Pomocy Społecznej w całej Polsce. Fundacja działa dzięki środkom finansowym przekazywanym przez Telewizję Puls oraz wpłatom Darczyńców.

 

fot: Fundacja Puls

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.