- Reklama -

- Reklama -

Fundacja FLZB zachęca do udziału w konkursie

Federacja Funduszy Lokalnych w Polsce wraz z Fundacją 4F Pomaga zapraszają uczniów klas 4-8 szkół podstawowych do udziału w konkursie, w którym można wygrać bon podarunkowy o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych 4F.

Konkurs ten przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII województwa lubelskiego. Aby wziąć w nim udział, należy zapoznać się z regulaminem, dostępnym na stronie konkursu. 

- Reklama -

Następnie należy wybrać właściwy dla miejsca zamieszkania formularz (województwo lubelskie – Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskieja następnie wypełnić dane i odpowiedzieć w 100 słowach na pytanie konkursowe: “Jakiego sportu chciałbyś/chciałabyś nauczyć się od podstaw w 2021 roku? Dlaczego akurat tego?”

– Zapraszamy uczniów szkół podstawowych z powiatu biłgorajskiego do udziału w konkursie, który jest świetną ofertą dla młodych kandydatów na sportowców. Poprzez realizację tego konkursu chcemy zachęcić dzieci i młodzież do aktywnego trybu życia – zachęca Iwona Dubińska z Fundacji FLZB.

Konkurs trwa do czwartku do 17 grudnia, wyniki będą opublikowane 23 grudnia na stronie konkursu. Organizatorem wydarzenia jest Federacja Funduszy Lokalnych w Polsce, fundatorem Fundacja 4F Pomaga, a organizacją partnerską Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.

Red. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.