- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Dzieci pomagają dzieciom

W niedzielne popołudnie 8 grudnia w hali sportowo-widowiskowej OSiR-u odbył się koncert charytatywny, który udowodnił, że mieszkańcy naszego miasta chętnie wspierają takie inicjatywy.

- Reklama -

Organizatorami akcji zbiórki darów dla najbardziej potrzebujących dzieci był Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Przybyłych gości witała dyrektor OSiR-u Eliza Rafał, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Renata Socha, a także szef sztabu akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę w MDK Marcin Holko.

- Reklama -

Eliza Rafał podkreśliła, że jest to niesamowity czas, podczas którego można dzielić się z innymi. Szefem sztabu akcji PDPZ przy Młodzieżowym Domu Kultury jest Marcin Holko. – Cieszy nas, że my jako dorośli młodym możemy wskazać drogę co trzeba robić, aby dostrzec inne osoby – mówił. Radości i dużej publiczności nie kryła Renata Socha. – Na państwa zawsze można liczyć. My od wielu lat organizujemy ten koncert i wiemy, że jak przychodzi publiczność na występu artystów z Młodzieżowego Domu Kultury to i Państwa serca są szeroko otwarte na potrzebujące dzieci z terenu powiatu biłgorajskiego – mówiła.

Tego dnia nie zabrakło występów zespołów tanecznych i śpiewających z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Wszystkie zebrane dary trafią do najuboższych rodzin z naszego regionu. Natomiast koncert jest podziękowaniem dla wszystkich, którzy postanowili wesprzeć materialnie akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.