- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Dramatyczna walka rodziny z Tereszpola

Dramatyczna historia rodziny z Tereszpola. Chodzi o dwójkę dzieci, które walczą z miopatią. Czyli chorobą, każdego dnia niszczącą układ nerwowy i mięśnie. To choroba nieuleczalna, która powoli odbiera władzę nad ciałem. Bardzo prosimy o wsparcie. O każde wsparcie, bo tu liczy się każdy dzień, każda godzina i dosłownie każda złotówka na rehabilitację dzieciaków. - Koszty leczenia jednego dziecka są ogromne, a co dopiero dwójki. Sami sobie nie poradzimy - przekazuje matka.

- Reklama -

Olaf ma 9 lat, Ala niecałe dwa latka.

– Moje dzieci nie zasłużył na taki los. Żadne dziecko nie powinno przechodzić przez to, co one… Olaf i Alicja to moje dwa oczka w głowie. Dwa wspaniałe skarby, które walczą z jedną diagnozą. Miopatia – jedno słowo, a zmienia tak wiele… Choroba ta uszkadza nerwy w taki sposób, że zaczynają niszczyć mięśnie. To choroba nieuleczalna, która powoli odbiera władzę nad ciałem i pisze Patrycja, mama ciężko chorych dzieci.

Olaf i Alicja nigdy nie będą samodzielni. Nigdy nie będzie im dana sprawność i życie zdrowego człowieka. Oboje potrzebują stałej i niezwykle intensywnej rehabilitacji, by choć odrobinę zatrzymać postęp choroby. Jaka czeka ich przyszłość? Na to pytanie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć.

– Ja jednak chcę zrobić wszystko, by ich codzienność nie oznaczała bólu, cierpienia i głębokiego smutku. Pragnę, by mogli cieszyć się życie pomimo okrutnej diagnozy.  Żeby poznali piękno otaczającego świata, a ich życie nie kręciło się wyłącznie wokół ich łóżek – prosi matka i apeluje:

– Proszę, pomóż mi zapewnić dzieciom odpowiednią ilość rehabilitacji i niezbędny sprzęt medyczny. Koszty leczenia jednego dziecka są ogromne, a co dopiero dwójki. Sami sobie nie poradzimy. Podaruj moim dzieciom nadzieję na lepsze jutro – napisała Patrycja, mama dzieciaków z Tereszpola.

Podajemy link do zbiórki i prosimy o każdą pomoc.

link do zbiórki

Na facebooku trwają także licytacje, w których można brać czynny udział. Osoby które zechcą wesprzeć rodzinę fantami bonami mogą je wyszukać wpisując: -> Licytacje dla Ali i Olafa

link

link do licytacji

- Reklama -

1 komentarz
  1. Zachęcamy do POMOCY mówi

    Na Facebooku trwają także licytacje w których można brać czynny udział do którego serdecznie zachęcamy. Osoby które pragną nas wesprzeć fantami bonami także serdecznie zapraszamy ❤️ Licytacje -> Licytacje dla Ali i Olafa

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.