Mamy czwartą drużynę w kraju

Niewiele, bo 4 sekundy zabrakło uczniom biłgorajskiego „Elektryka” do pełni szczęścia i długo wyczekiwanego medalu rangi ogólnopolskiej. W rozegranym w Tomaszowie Lubelskim, finale krajowym Sztafetowych Biegów Przełajowych, nasi reprezentanci zajęli wysokie czwarte miejsce.

Przed drużyną RCEZ uplasowały się tylko szkoły LXII LO SM Warszawa, ZSZ Stargard i PZS 4 Wejherowo.

Rywalizacja na dystansie 6×1200 metrów toczyła się do samego końca, a o kolejności na mecie decydowały sekundy. Pierwsza część sezonu lekkoatletycznego była dla „Rycerzy z Elektryka” bardzo udana. Dwa finały wojewódzkie zakończyły się ich sukcesem, natomiast na zawodach centralnych w Kołobrzegu uplasowaliśmy się na szóstej pozycji. Już w kwietniu kolej na Drużynowe Biegi Przełajowe. Czekamy z niecierpliwością: )

Skład czwartej drużyny w kraju: Wiktor Małer (3Sb), Kacper Świtała (4Sb5), Rafał Czajka (3TM), Damian Błaszczyk (2Sb), Damian Bernaś (4TM) i Karol Łaba (2AS).