Życzenia – Nadleśnictwo Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Czy śmietnisko można zmienić w park?

Wydawać by się mogło, że miasto Biłgoraj nie jest duże, jednak potrafi zaskakiwać nowymi ciekawymi miejscami, które mogłyby się stać atrakcją miasta. Tak twierdzi jeden z czytelników NOWej Gazety Biłgorajskiej.

 

Do redakcji NOWej Gazety Biłgorajskiej zgłosił się mieszkaniec miasta z prośbą o nagłośnienie sprawy.

– Kilka lat temu, idąc ulicą generała Sikorskiego w Biłgoraju, przez most, zobaczyłem aleję drzew rozciągającą się za rzeką. Z ciekawości postanowiłem podejść bliżej. Okazało się, że kilkadziesiąt metrów od drogi znajdują się urokliwa alejka wraz z dwoma szpalerami drzew, które rozdzielał mały wąwóz – opowiada czytelnik NOWej Gazety Biłgorajskiej.

To miejsce jest całkowicie zaniedbane. Mimo że wysokie drzewa otaczały ścieżkę, wszystko dokoła jest zaśmiecone i zarośnięte krzakami.

- Reklama -

– Gdyby ktoś posprzątał to miejsce, a później wykarczował krzaki, to byłaby to urokliwa aleja blisko biłgorajskiego targu oraz Miasteczka na Szlaku Kultur. Wystarczyłby tydzień, aby doprowadzić to miejsce do porządku – podkreśla czytelnik.

Jak później dodaje, nie ma w Biłgoraju równie urokliwego miejsca do spacerowania, jakie mogłoby powstać właśnie tam.

W Biłgoraju brakuje miejsc do spokojnego spędzenia czasu. Tam mogłaby być taka możliwość. Proszę więc burmistrza miasta Biłgoraja o zwrócenie uwagi na tę aleję. Szkoda, żeby zmarnował się tak wielki jej potencjał – prosi mieszkaniec Biłgoraja.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. asd mówi

    Od razu kostkę położyć,asfalt wylać,ławek nastawiać,kosze na śmieci,kilka latarni i koniecznie stragan z mydłem i powidłem.
    – Gdyby ktoś posprzątał to miejsce, a później wykarczował krzaki, to byłaby to urokliwa aleja blisko biłgorajskiego targu oraz Miasteczka na Szlaku Kultur. Wystarczyłby tydzień, aby doprowadzić to miejsce do porządku – podkreśla czytelnik.
    Zgłoś się pan do Biłgoraj EKO Challenge oni juz bedą wiedzieli co robić.
    Miejsce posprzątać i zostawić w spokoju.Bez robienia z tego atrakcji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.