- Reklama -

- Reklama -

Czternastolatka wjechała pod samochód

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty doszło w czwartkowe popołudnie w Biłgoraju. Poruszająca się rowerem nastolatka, próbując przejechać przejście dla pieszych, zderzyła się z jadącym prawidłowo pojazdem. Została podjęta decyzja o przetransportowaniu jej do szpitala.

- Reklama -

16 lipca około godziny 18 na skrzyżowaniu ul. Tadeusza Kościuszki i ul. Generała Dąbrowskiego w Biłgoraju doszło kolizji z udziałem samochodu osobowego oraz roweru.

– Ul. Kościuszki poruszał się pojazd marki Renault, jednocześnie chodnikiem w tym samym kierunku poruszała się 14-letnia rowerzystka. Kierujący samochodem osobowym 72-letni mężczyzna, zjeżdżając w lewo na ul. Dąbrowskiego, zderzył się na przejściu dla pieszych z  rowerem – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

Nastolatka, chcąc przedostać się na drugą stronę ulicy, nie zsiadła z roweru i próbując pokonać przejście dla pieszych jadąc, zderzyła się z pojazdem 72-letniego kierowcy. Dziewczyna została zabrana do biłgorajskiego szpitala, Na szczęście okazało się, że nie odniosła poważnych obrażeń.

Funkcjonariusze policji znajdujący się na miejscu zastosowali pouczenie wobec sprawcy kolizji.

- Reklama -

~Kuliński Michał 

- Reklama -

3 Komentarze
 1. jozef mówi

  Rowerzyści nagminnie przejeźdzają na pasach rowerem po zwróceniu uwagi udają głupka

  1. Rycho Rysiński mówi

   Niektórzy nie muszą udawać… 🙂

 2. Rudi mówi

  Nikt nie szkoli rowerzystów jeżdżą po przejściach jak debile,policjanci udają że nie ma problemu,a problem jest duży.Naczelniku Ruchu Drogowego nie pierdż w pory ze strachu tylko działaj coś w kierunku bezpieczeństwa!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.