- Reklama -

- Reklama -

Czesław Mozil wystąpił w Biłgoraju (foto)

Trochę nietypowo, bo nie w BCK, tylko w Miasteczku na Szlaku Kultur Kresowych w Biłgoraju, wystąpił Czesław Mozil. Po półrocznej przerwie, duńsko-polski piosenkarz, powrócił do koncertowania ze swoim solowym repertuarem. Sala pełna, a publiczność ... nawet na leżakach. Wywiad z Czesławem Mozilem tylko w Nowej Gazecie Biłgorajskiej.

- Reklama -

11 marca w Biłgoraju wystąpił Czeslaw Mozil. Kameralny koncert dla 60 osób odbył się w Miasteczku na Szlaku Kultur w ramach projektu Secret Sounds:

 

-Secret Sounds Biłgoraj jest to inicjatywa, która polega na tym, że organizujemy koncerty w mieście i wiemy kto gra, ale nie wiemy gdzie. Są to tzw. tajne koncerty. Robimy to już od dwóch lat. Czesław Mozil znalazł się w tej inicjatywie, ponieważ kiedyś współpracowaliśmy, a teraz nadarzyła się okazja o trzeba było ją wykorzystać, ponieważ idealnie nadaje się on na tego typu kameralny koncert połączony ze stand-up’emmówi Andrzej Klucha, inicjator Secret Sounds Biłgoraj

O wszystkich działaniach grupy i planowanych wydarzeniach organizowanych przez Secret Sounds można przeczytać na ich fanpeagu na Facebooku.

 

- Reklama -

Sądząc po opiniach widzów, koncert zdecydowanie można zaliczyć do udanych. Mozil nawiązał niesamowity kontakt z publicznością, która była zadowolona z występu:
-Świetnie się bawiliśmy. To koncert inny niż wszystkie, ale tego właśnie się spodziewaliśmy po tym wydarzeniu: sporo humoru i dobrej zabawymówi Rafał.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.