- Reklama -

- Reklama -

Co będzie dalej z biznesem w Biłgoraju?

Czy Biłgoraj to miasto przyjazne do prowadzenia działalności gospodarczej? Albo czy władze Biłgoraja promują lokalną gospodarkę? To tylko niektóre pytania z internetowej ankiety. Ankiety, która ma pomóc przygotować strategię rozwoju biłgorajskiej przedsiębiorczości do 2030 roku. O udział i zaznaczenie kilku odpowiedzi apeluje miasto, prosi też Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

- Reklama -

Ankieta pomoże zebrać informacje, oceny i oczekiwania pozwalające przygotować strategię rozwoju przedsiębiorczości w Biłgoraju:
toyota Yaris
– Ideą strategii, jest między innymi promowanie lokalnych firm i pomoc w wzajemnym poznaniu się, zbudowaniu systemu wzajemnych rekomendacji, przygotowaniu warunków do dalszego rozwoju i powstawania nowych przedsiębiorstw. Suma pojedynczych głosów pozwala zbudować szerszy obraz wspólnych potrzeb. Uaktywnienie efektu synergii wśród biłgorajskich przedsiębiorców pozwoli na pozyskiwanie nowych klientów a także wspólny rozwój firm i mieszkańców – apelują inicjatorzy.

 

Wypełnienie ankiety to moment. W wolnej chwili (np. z nudów w pracy) zerknijcie tu: ankieta

- Reklama -

11 Komentarze
 1. Putin mówi

  podjecie w miastach trochę chlebusia z tych atomowych odpadów aż wam się oczy zaświeca to będziecie polskich rolników błagać na kolanach o kawałek mieska

 2. Putin mówi

  dopóki ktos nie wyjdzie w końcu z kalachem i nieodstrzeli parę głupich łbów dla przykładu to bieda wam Polacy zniknięcie z mapy.

 3. tubylec mówi

  To PiS zostawił: Dane Banku Światowego na temat polskiego PKB (np. wyszukiwarka Google: „Poland GDP”) i dostaniecie jak na tacy.: rząd PO, 8 lat, spadek PKB o 10,5%, rząd PiS, 8 lat, wzrost PKB o 44%, pomimo pandemii, wojny, klimatu i wszystkiego tego, co było w ostatnich latach. Nikt nie robi też już takich prezentów, jakie robił Tusk Putinowi (który się za to zbroił przeciwko nam), gdy mu np. sprezentował miliard zł należny Polsce za tranzyt gazu, a Polakom PO w tym czasie mówiła, że: „pieniędzy nie ma i nie będzie”, bo „taki mamy klimat”, i wysyłała po „szczaw i mirabelki”. Tego jest znacznie więcej na korzyść PiS, (np. to, że dzięki inwestycjom państwa w ostatnich latach, port w Gdańsku przeładowuje niemal 3 razy tyle towarów co za PO; albo tego, że Tusk kazał samorządowi PO z Elbląga blokować rozwój portu w Elblągu poprzez zablokowanie pogłębienia toru do portu i samego portu, w ten sposób żaden statek nie ma po co wpływać przez przekop Mierzei, bo po prostu nie ma jak wpłynąć do portu i w ten sposób Tusk może mówić, że przekop jest nieopłacalny itd.), tylko trzeba się wysilić, poszukać w dobrych źródłach (najlepiej zachodnich renomowanych, takich jak właśnie Bank Światowy, czy jak agencje ratingowe) danych o gospodarce, zamiast słuchać propagandy z TVN-u. Szkoda że wyborcy nie kierowali się matematyką i sztywnymi danymi a propagandą telewizji obcego kapitału. Ale za głupotę się zawsze płaci!

 4. Arek mówi

  Tutaj wies podpuszcza. Próbują wciągnąć w te ich strajki miasto. Ale jak w miasta były protesty przeciwko łamaniu konstytucji itd. to ich nie było!
  wies powinna prostetowac w Brukseli! tam zapadają decyzje odnośnie polityki rolnej UE. Nie w Warszawie.
  Pozatym to wszystko z ukr cały ten towar zaczął już dawno naplywac jeszcze za rządów pis.
  Niestety to sami Polacy to sprowadzają do Polski. Polskie firmy.. Jedni stoją na blokadach inni liczą kasę… Takie mamy społeczeństwo.

  1. tubylec mówi

   Co było łamane ?????????????????? nie bądź smieszny

 5. Meg mówi

  ciekawe ile wytrzyma to społeczeństwo i przedsiębiorcy ???kiedy wyjdą na ulicę jak rolnicy?

  1. Odp mówi

   sama Idź na ulicę! Gdzie byli ci rolnicy jak był Strajk kobiet?! Gdzie byli jak byly w całym kraju protesty w obronie niezależnego Sądownictwa etc?!
   to teraz nie nawoluj rolniczko bo nikt nie przyjdzie.

 6. Kris mówi

  co to za ankieta? i po co ,nic w niej sensownego nie ma o pomocy dla przedsiębiorców

 7. Hehe mówi

  Tusk podniósł ZUS.

  1. Hihi mówi

   … z zapaści, w jakiej ZUS się znalazł pod złodziejskimi rządami Morawca

  2. Odp mówi

   bredzisz. To za rządu pis te wszystkie zmiany zostały zaplanowane !
   podwyżka najniższej krajowej etc. A co za tym idzie podwyżka zus!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.