- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

#challengeniebieskiemotyle2021 w Biłgoraju

#challengeniebieskiemotyle2021 to kolejna akcja wsparcia dla osób potrzebujących. Jej celem jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem.

- Reklama -

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu od kilku lat organizuje konkurs „Niebieskie Motyle” przeznaczony dla osób ze spectrum autyzmu i zespołem Aspergera. W 2021 roku ze względu na pandemię zorganizowanie konkursu nie było możliwe. Nie zniechęciło to jednak organizatorów, którzy postanowili przenieść konkurs do Internetu. Jego celem jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem.

– Druhowie z naszej jednostki bardzo chętnie udzielają się dla lokalnej społeczności, dlatego ucieszyliśmy się, kiedy otrzymaliśmy od szkoły w Dąbrowicy nominację do challenge – informuje jeden ze strażaków z OSP w Dąbrowicy. Nie tylko starsi druhowie otrzymali nominację, ale również i Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza, która jest częścią naszej jednostki – dodaje.

Link do postu OSP w Dąbrowicy:

https://fb.watch/5Prc-Vam0-/

Aby to zrobić należy:

- Reklama -

– ubrać się na niebiesko,
– wykonać pracę plastyczną, np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej,
– zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil facebookowy oraz przesłać na adres motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com.
– ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane)
– nominować kolejne dwie osoby i jedną grupę klasową, oddział przedszkolny lub instytucję i powiadomić je o tym.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.