Brońmy się przed potopem demoralizacji

Akademia Myśli Chrześcijańskiej w Biłgoraju staje w obronie i popiera abpa Marka Jędraszewskiego. Metropolita krakowski podczas kazania, wygłoszonego w ramach obchodów 75. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego, ideologię LGBT nazwał tęczową zarazą.

Akademia Myśli Chrześcijańskiej dziękuje Ekscelencji za jednoznaczny głos w obronie wiary katolickiej i godności człowieka oraz Narodu Polskiego przed nową ideologią wywodzącą się z marksizmu, mającą na celu zniszczenie osoby ludzkiej poprzez demoralizację i grzech Sodomy. Słowa prawdy zostały wypowiedziane w sierpniu, miesiącu rocznic: Powstania Warszawskiego 1944 r., Cudu nad Wisłą 1920 r., stulecia uchwalenia Godła Polski z krzyżem 1.08.1919 r. oraz powstania „Solidarności” 1980 r., świadczących o naszych zmaganiach z bezbożnymi ideologiami. W dniu 13.07.2019 r. podczas comiesięcznej Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę ulicami Biłgoraja zostaliśmy oprotestowani przez nieliczne środowiska tęczowej rewolucji.

Zwracamy się do samorządów Ziemi Biłgorajskiej o przyjęcie przez rady Karty Praw Rodziny zabezpieczających rodziców i ich dzieci przed demoralizacją lewicowych aktywistów LGBT.

Przeciwstawiamy się działaniom nienawiści przeciw duchownym i katolikom oraz aktom profanacji. Nie chcemy antykatolickiej przemocy, obscenicznych marszów równości, gorszących scen w telewizji często publicznej. Prosimy o tolerancję.

Chrystus wyciągał rękę do grzeszników, jadał z nimi przy stole, ale nie po to, by przyjemnie z nimi spędzić czas, tylko po to, by ich nawrócić.

Módlmy się o nawrócenie z grzechów wołających o pomstę do nieba.

 

 

Za AMC koordynator Stanisław Schodziński

- Reklama -

1 komentarz
  1. Misio mówi

    Nawiedzeni popaprancy udajacy chrzescijan.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.