- Reklama -

- Reklama -

Biuro Solidarnej Polski w Biłgoraju otwarte

W sobotnie popołudnie 16 października przy ul. Kościuszki 76 w Biłgoraju (obok budynku Urzędu Skarbowego) otwarte zostało biuro Solidarnej Polski. Partia chce budować lokalne struktury.

- Reklama -

W wydarzeniu uczestniczyli członkowie i sympatycy Solidarnej Polski. Obecni byli wicewojewoda lubelski Bolesław Gzik, leśnicy i samorządowcy. Oficjalnego otwarcia dokonał Marcin Romanowski, wiceminister resortu sprawiedliwości. – Mamy program, który w sposób zasadniczy i stanowczy broni suwerenności Polski. Mówię tu o atakach ze strony instytucji europejskich, które starają się tę suwerenność naruszać. Solidarna Polska w zdecydowany sposób broni też polskiego rolnictwa, sprzeciwiając się tak zwanej „piątce dla zwierząt”. Zależy nam na tym, żeby polskie rolnictwo było chronione i regulacje nie uderzały w branże rolnicze. Obrona suwerenności Polski jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Cóż z tego, że otrzymamy środki europejskie, jeśli ich ceną będzie właśnie to, że o polskich sprawach nie będzie decydować się w Warszawie tylko w Brukseli albo Berlinie. Myślę, że wymiar rozwoju ekonomicznego, który jest fundamentalny, jest możliwy tylko wtedy, kiedy Polska będzie suwerenna, a polskie instytucje będą rzeczywiście silne i decydujące – mówi Marcin Romanowski, wiceminister sprawiedliwości i szef Solidarnej Polski na Lubelszczyźnie.

Mulawa podziękowania

– Każdy Polak, jeżeli jest prawdziwym Polakiem, powinien się cieszyć, że taka struktura jest i rośnie w siłę. Powinniśmy robić wszystko, aby struktury Solidarnej Polski rozwijały się nie tylko w powiatach, ale i w gminach oraz sołectwach. Mamy dużo osób, które są członkami Solidarnej Polski oraz takich, które są zainteresowane wstąpieniem w struktury naszego ugrupowania – dodaje Bolesław Gzik, wicewojewoda lubelski.  

Godziny otwarcia biura SP dla mieszkańców powiatu biłgorajskiego będą w najbliższym czasie podane na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. W biurze będzie także możliwość, po wcześniejszym umówieniu się (głównie w weekendy), spotkać się oraz porozmawiać z wiceministrem Marcinem Romanowskim.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.