AGD

- Reklama -

- Reklama -

Elżbieta potrzebuje naszej pomocy

Elżbieta potrzebuje 90 000 zł, aby móc wrócić do normalności. Jej los leży w rękach troskliwych mieszkańców powiatu biłgorajskiego.

- Reklama -

W kwietniu 2021 roku Elżbieta trafiła do szpitala z powodu zarażania się koronawirusem, w wyniku którego doszło do ostrej zatorowości płucnej. Zatrzymanie krążenia i długa reanimacja spowodowały, że kobieta w stanie krytycznym wprowadzona została w stan śpiączki farmakologicznej oraz podłączona do respiratora.

– Lekarze nie dawali jej żadnych szans. Mama jednak ma w sobie siłę walki i udało się wyprowadzić ją z ciężkiego stanu – informuje Marta Buczkowska, córka Elżbiety.

Obecnie Elżbieta oddycha już samodzielnie. Niestety, w wyniku długiej reanimacji wymaga teraz intensywnej rehabilitacji. Koszt miesięcznego pobytu w takim ośrodku to około 30 tysięcy, co przewyższa możliwości finansowe rodziny.

- Reklama -

Już w najbliższą niedzielę 17 października w Józefowie odbędzie się koncert charytatywny wraz ze zbiórką. Cała zebrana kwota zostanie przekazana na powrót do zdrowia kobiety.

– Jeśli ktoś z Was chciałby pomóc finansowo, będziemy za to bardzo wdzięczni. Za wszystkie wpłaty, udostępnienia zbiórek oraz modlitwę ogromnie dziękujemy w imieniu mamy i swoim – prosi córka chorej kobiety. – Chcemy również podziękować wszystkim osobom, które wsparły naszą zbiórkę. Wasza pomoc umożliwiła nam podjęcie kompleksowej neurorehabilitacji w takim ośrodku, która jest niezbędna dla Eli – dziękuje.

Na portalu zrzutka.pl została otwarta zbiórka. Każdy grosz jest na wagę złota. Potrzeba aż 90 000 zł na rehabilitację Elżbiety. Już zebrano ponad 50 000 zł. Kliknij, aby pomóc (Tutaj)

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.