- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Biuro Poselskie Beaty Mazurek i Jacka Sasina już otwarte (film)

W sobotnie popołudnie, oficjalnie otwarto biuro poselskie Posłanki do Parlamentu Europejskiego Beaty Mazurek oraz Posła na Sejm RP Jacka Sasina.

- Reklama -

Film z otwarcia biura poselskiego poniżej: 

W sobotę 22 lutego oficjancie otwarto w Biłgoraju kolejne biuro poselskie. Mieści się ono przy ul. Tadeusza Kościuszki 86 w Biłgoraju, w tym samym lokalu, w którym było biuro poselskie Posła na Sejm RP Piotra Olszówki.

Beata Mazurek 

Od 2005 do 2019 roku pełniła funkcję Posła na Sejm RP, w latach 2018–2019 była wicemarszałkiem Sejmu VIII kadencji, a obecnie pełni funkcję Posła do Parlamentu Europejskiego. Razem z premierem, Posłem na Sejm RP Jackiem Sasinem otworzyli dziś w Biłgoraju biuro poselskie .

Głęboko wierzę w to, że to biuro będzie służyło mieszkańcom Ziemi Biłgorajskiej, jak również i wszystkim przedsiębiorcom, którzy będą chcieli skorzystać z naszego poparcia oraz naszej pomocy. My będziemy w tym biurze bywać od czasu do czasu z uwagi na obowiązki, ale przy dzisiejszej technice  informacje, które będą tutaj kierowane będą docierać do nas na bieżąco – zapewnia Beata Mazurek, poseł do Parlamentu Europejskiego.

- Reklama -

Jacek Sasin 

Jacek Sasin to polski polityk i urzędnik samorządowy, w 2007 został wojewodą mazowieckim a w latach 2009–2010 był zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP. W latach 2018–2019 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, oraz od 2019 wiceprezes Rady Ministrów oraz minister aktywów państwowych, Obecnie pełni również funkcję szefa struktur PiS w województwie lubelskim.

Chcemy realizować to, co jest bliskie Prawi i Sprawiedliwości, czyli bezpośredni kontakt z naszymi mieszkańcami. Mają to ułatwiać biura poselskie. Chcemy, aby było ich jak najwięcej. Pragniemy aby Ci wszyscy mieszkańcy, którzy chcieliby przekazać nam swoje oczekiwania, sugestie, przemyślenia, uwagi do tego, jak rządzimy mogli to zrobić – mówi Jacek Sasin, wiceprezes rady ministrów. 

– Tutaj dostałem rekordowe poparcie podczas wyborów. Ciesze się, że z nami wójtowie gmin tych miejscowości, w których to poparcie było największe. Szczególnie muszę wymienić trzy gminy: Obszę Biszczę oraz Potok Górny. Tam wyniki, które osiągałem były dla mnie zaskakujące. Były to około pięćdziesięciu procent wszystkich oddanych głosów – dodaje.

W otwarciu zaszczycili również przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego na czele z marszałkiem Jarosławem Stawiarskim. Uczestniczyli również przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Biłgoraju, wójtowie gmin z terenu  powiatu biłgorajskiego, radni powiatowi oraz lokalni sympatycy PiS.

– W imieniu mieszkańców, jak i własnym dziękuje serdecznie za otwarcie takiego miejsca, w którym mieszkańcy będą mogli się spotkać z parlamentarzystami. Jak napisał Jan Paweł II w swojej encyklice Laborem exercens, że praca jest ważna, ale owoce pracy są najważniejsze i ich właśnie owoców pracy życzę Panu premierowi i Pani marszałek – mówi Henryk Paska, radny powiatowy.

M.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Gosc mówi

    No tak wybory się zbliżają i nasi poslowie-mieszkancy otwierają biura,będą pomocni chyba wirtualnie….a nie przecież mają możliwość korzystania z szybkich połączeń na trasie Warszawa- Bilgoraj. My za to zapłacimy i jeszcze będziemy im wdzięczni

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.