- Reklama -

Biłgorajscy policjanci “pompowali” dla Wojtusia (film)

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Zaczęło się od zbiórki na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic. Zasady są proste, osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł lub w łatwiejszej wersji zamiast pompek wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje. Te mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania. Kwota potrzebna Wojtusiowi została zebrana, ale #GaszynChellenge trwa. Nadal zbierane są pieniądze na leczenie chorych dzieci!

W miniony weekend podczas trwania zbiórki dla Wojtusia z Galewic policjanci biłgorajskiej komendy otrzymali nominację od kolegów z KPP w Turku. Policjanci przyłączyli się do wsparcia wspólnej akcji niesienia pomocy małemu Wojtusiowi choremu na SMA. Kwota potrzebna na lek dla Wojtusia, dzięki zaangażowaniu wielu osób i instytucji, została zebrana. To jednak nie koniec. #GaszynChellenge trwa nadal.

Policjanci nie po raz pierwszy pomagają potrzebującym i zawsze chętnie angażują się w akcje niesienia pomocy. Wczoraj policjanci Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju „pompowali” dla  innych chorych na SMA dzieci, ponieważ akcja wciąż trwa. Policjantów wsparł ich komendant mł. insp. Marek Jamroz oraz jego zastępca mł. insp. Ryszard Smoluch. Zebrane przez biłgorajskich policjantów pieniądze zostaną przekazane na konto chorującego na SMA Frania Kępy z województwa zachodniopomorskiego.

Szczegółowe informacje Kliknij Tutaj

Na Facebooku OSP Gaszyn zamieszczone są linki do skarbonek, gdzie trafiać będą fundusze potrzebne na leczenie chorych dzieci.

- Reklama -

Do dalszej walki o zdrowie chorych dzieci została nominowana Komenda Państwowa Straży Pożarnej w Biłgoraju, Komenda Miejska Policji w Kielcach, Komenda Miejska Policji w Zamościu oraz Komenda Powiatowa Policji w Sokołowie Podlaskim.

„Pompujemy” dla dzieciaków!

JK/Lubelska policja

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.