- Reklama -

- Reklama -

Wsparcie dla przedsiębiorców. Kolejne szkolenie

W środę 10 czerwca Biłgorajskie Centrum Obsługi Inwestora Sp. o.o. organizuje kolejną wideokonferencję dla przedsiębiorców. Tematem jutrzejszej transmisji będzie wsparcie finansowe udzielane w ramach Tarczy Antykryzysowej przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. 

- Reklama -

Otwarte na początku marca 2020 roku Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Lublinie kieruje swoją ofertę instrumentów finansowych do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Na przedsiębiorców czekają pożyczki, leasing, pomoc w działalności proeksportowej oraz przede wszystkim produkty finansowe oferowane w ramach Tarczy Antykryzysowej, które stanowią pomoc dla firm w czasie pandemii koronawirusa.

– O zasadach udzielania wsparcia, niezbędnych dokumentach i kryteriach porozmawiamy tym razem z dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców Beatą Janczak. Spotkanie transmitowane będzie w środę 10 czerwca br. o godzinie 12.00 przez facebookowe profile Biłgorajskiego Centrum Obsługi Inwestora Sp. z o.o. oraz NOWej Gazety Biłgorajskiej – zaprasza do udziału Grażyna Skrzydłowska, prezes Biłgorajskiego Centrum Obsługi Inwestora Sp. o.o.

- Reklama -

Red.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.