- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Biłgoraj: To drogowcy, czy kierowcy? (FOTO)

Po kilku dniach przerwy, na ulicach w Biłgoraju znów widać asfalt. Nie nam jednak oceniać, czy to efekt wytężonej pracy służb drogowych, czy raczej ... kierowcy rozjeździli i jezdnia robi się czarna. Dziękujemy mieszkańcom za zdjęcia. W całym powiecie widać już asfalt? Dajcie znać (na naszym fb, albo mailem: nowa@gazetabilgoraj.pl)

- Reklama -

- Reklama -

3 Komentarze
 1. ale tam mają gorzej mówi

  Bardzo trudna sytuacja po intensywnych opadach śniegu występuje we wtorek w powiecie bartoszyckim (województwo warmińsko-mazurskie). Uczniowie i nauczyciele nie dojechali do szkół, osiedla są zasypane, a ciężarówki w Bartoszycach sparaliżowały miasto – poinformował komendant KP PSP w Bartoszycach st. bryg. Andrzej Harhaj.
  Jak podał komendant Harhaj, w powiecie bartoszyckim spadło ok. 60 centymetrów śniegu. Szkoły w Bartoszycach, Górowie Iławeckim i Sępopolu są zamknięte – wskazał.

 2. ale mówi

  dobrze, że zamieszczacie takie zdjęcia, bo byśmy nie widzieli jak zima wygląda w naszej szerokości geograficznej, ooooo śnieg się pojawił, jeździć trzeba wolniej, co to będzie ,co to będzie, zaraz i mróz będzie

 3. mieszkaniec mówi

  Nie oni się wezmą za odśnieżanie bo aż strach chodzić chodnikami po mieście nie mówić już o jeżdzie samochodem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.