Biegasz, bo lubisz

Wszystkich chętnych do biegania OSiR w Biłgoraju zaprasza w każdy poniedziałek o godzinie  19:00 na bieżnię lekkoatletyczną stadionu OSiR w Biłgoraju na bezpłatne zajęcia biegowe w  ramach projektu „Biegam Bo Lubię”.

Celem zajęć jest upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu poprzez cotygodniowe zajęcia biegowe z trenerem dla osób biegających, amatorów biegania oraz tych, którzy rozpoczęli przygodę z bieganiem. Dzięki treningom stajemy się zdrowsi, piękniejsi i o wiele bardziej zadowoleni z życia.

Zajęcia prowadzone są przez Aleksandrę Gontarz i Dorotę Bernaś.

Trenerki 23 marca 2019 roku w Warszawie uczestniczyły w szkoleniu trenerów z całej Polski ‘’Biegam, Bo Lubię’’. Spotkanie odbyło się w siedzibie Programu Trzeciego Polskiego Radia a poprowadzili je Krzysztof Łoniewski i Paweł Januszewski.

Na spotkaniu zostały omówione cele i zadania na sezon 2019. Gościem specjalnym był Zbigniew Król najbardziej utytułowany czynny polski trener biegowy, zanany z sukcesów średniodystansowców m.in. Adama Kszczota, Pawła Czapiewskiego,  Małgorzaty Rydz, Lidii Chojeckiej.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.