- Reklama -

Biłgoraj Bike Camp 2017

W dniu 22 lipca na terenie miasta Biłgoraj rozpocznie się po raz drugi Biłgoraj Bike Camp 2017 – Roztoczański Plener Podróżniczy. Startujemy o godz. 14:00 z parkingu Starostwa. Zaproszeni turyści odwiedzą Zagrodę Sitarską, Miasteczko na Szlaku Kultur i zwiedzą miasto Biłgoraj. Następnie wspólnie przejedziemy do agroturystyki PROROK – Spanie na sianie w Lipowcu, w gminie Tereszpol, gdzie będzie ciąg dalszy dwudniowego pleneru. Odbędą się zabawy rowerowe, konkursy na temat odwiedzonych miejsc, prezentacje podróżników i wspólne biesiadowanie przy ognisku z gitarą i piosenką.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Roztoczańskiej – Rowerowe Roztocze, które pragnie gorąco zaprosić wszystkich podróżników i pasjonatów rowerowych wypraw. W drugim dniu wydarzenia zabierzemy wszystkich rowerzystów na wspólny przejazd, ukazujący niepowtarzalność i różnorodność lokalnych terenów. Celem jest zapoznanie z walorami krajoznawczymi powiatu biłgorajskiego, miejscami pamięci historycznej oraz elementami lokalnej kultury.

- Reklama -

Poprzez zaproszenie i integrację grup rowerowych oraz turystów kolarzy, pragniemy pokazać wszechobecne piękno i zachwycić uczestników różnorodnością krajobrazów. Chcemy pokazać, że tereny biłgorajskie są świetną bazą wypadową na Roztocze.

Daniel Bajan

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.