- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Bal w Bibliotece

29 listopada w Bibliotece Publicznej Gminy Tereszpol odbył się "Bal z książką". Najmłodsi przybyli w bajkowych strojach.

- Reklama -

Tego dnia sala Biblioteki Publicznej Gminy Tereszpol zamieniła się w prawdziwą salę balową. Wszystko za sprawą organizowanego balu andrzejkowego.

Bal rozpoczął się od przeczytania najmłodszym opowiadania „Wieczór wróżb”. Wprowadziło to ich w magię wieczoru. Następnie najmłodsi doskonale bawili się w rytm muzyki. Na balu nie zabrakło wyboru króla i królowej. Były również wróżby andrzejkowe m.in. lanie wosku przez dziurkę od klucza. Dużo radości dzieciom sprawiło dekorowanie świątecznych pierników.

- Reklama -

– Chcemy na różne sposoby promować czytelnictwo wśród najmłodszych dzieci. Dzieci bawiły się doskonale – mówi Magdalena Marzec, dyrektor Biblioteki.

Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego przez Bibliotekę projektu „Z książką przez życie – historie ukryte w słowach” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.