- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Artystka zaprasza do Biłgoraja

Z wydarzeniami kulturalnymi w Biłgoraju - jest jak jest. Dlatego z przyjemnością przekazujemy zaproszenie na wystawę, która zbliża się wielkimi krokami. - Zapraszam do mojego świata obrazów, który zobaczymy w lokalu ul. Kościuszki 27 - napisała do nas autorka, Magdalena Grabińska-Serek.

- Reklama -

Nazywam się Magdalena Grabińska – Serek

Zapraszam na wystawę na której zaprezentuje moje prace  w nurcie koloryzmu , oraz moje kalejdoskopy ,efekt  moich poszukiwań symetrii w naturze. Usłyszymy miłą muzykę na żywo  .

Na co dzień jestem projektantką w firmie lokalnej   Baza Wnętrz .Wolne  chwile spędzam  przy sztaludze. Jestem mamą  dwóch dobrze zapowiadają się artystek .Marzę kiedyś o wspólnej wystawie z córkami.

Ukończyłam Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie z dyplomem malarstwa pod kierunkiem Walentego Wróblewskiego,w 2000 roku.

- Reklama -

Poszukiwanie swojego znaku plastycznego jest bardzo trudnym etapem rozwoju twórczego. Rytm i ciągłość płócien, wyrafinowana kolorystyka sugerują dalsze prace nad wyszukanym przeze mnie celem twórczym, zdecydowane i zamierzone kompozycyjne kładzenie koloru oraz tworzenie następnych prac jest dla mnie naturalnym etapem artystycznym, który jako cykle: pejzaże abstrakcyjne i portrety pojawia się pod pędzlem w sposób naturalny z potrzeby uzupełniania i dalszego kontynuowania prac, własnego odbioru świata i przełożenia go na język plastyczny.

Zapraszam do mojego świata obrazów, który zobaczymy w lokalu ul. Kościuszki 27 .Uroczyste otwarcie wystawy 15.10.2022 (sobota) godzina 18.00

 

 

fot. zawody.pl

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.