- Reklama -

- Reklama -

Aromatyczne i musujące kule do kąpieli

Aromatyczne i musujące kule do kąpieli są luksusowym dodatkiem do Twojej kąpieli. Wykonane z mieszanki odżywczego dla skóry masła shea, witaminy E i bogatego mydła glicerynowego, te kule do kąpieli zmiękczają wodę i pozostawiają skórę gładką i odżywioną.

- Reklama -

Co to są kule do kąpieli?

Kulki do kąpieli to zabawny i kojący sposób na relaks po długim dniu. Zapakowane np. w szklany słoik wielokrotnego użytku, kule do kąpieli ułatwiają stworzenie kąpieli wypełnionej pięknymi aromatami i minerałami z Morza Martwego.

Kule do kąpieli pozostawiają skórę czystą i miękką. Zanurzenie się w wannie pełnej tych kulek pomaga złagodzić stres i bóle, a także drobne bóle spowodowane bólem mięśni lub artretyzmem.

Z czego składają się kule do kąpieli?

Kule do kąpieli to zabawny i nowoczesny sposób na stworzenie relaksujących i odświeżających doznań zmysłowych w Twojej kąpieli. Zawierające 60% Aloe Vera, zmiękczają i wygładzają skórę, pozostawiając ją jedwabiście miękką. Po umieszczeniu w wannie nasiąkają wodą, tworząc bąbelki podczas kąpieli. Ponieważ kule do kąpieli są zaprojektowane tak, aby rozpuścić się po użyciu, nie muszą być spłukiwane w wannie.

- Reklama -

Czy kulki do kąpieli są zdrowe?

Tak, kulki do kąpieli są zdrowe dla Twojej skóry i mogą spowodować, że stanie się ona bardziej miękka i gładka. Brak ostrych chemikaliów i wysokie stężenie składników roślinnych w tych kulach do kąpieli pomaga złagodzić stany zapalne, zmniejszyć napięcie i rozluźnić mięśnie. Ponadto właściwości aromaterapeutyczne sprzyjają dobremu samopoczuciu i dobremu snu. Naturalne składniki zawarte w bombach do kąpieli pomagają wyeliminować toksyny z organizmu i pozostawiają skórę miękką i gładką. Zawarte w nich antyoksydanty zapobiegają uszkodzeniom spowodowanym przez wolne rodniki i chronią przed przedwczesnym starzeniem się, a olejki eteryczne sprzyjają dobremu samopoczuciu.

Jakie kule do kąpieli wybrać?

Wybierając kule do kąpieli, warto zastanowić się, w jaki sposób będziesz ich używać. Te same produkty są wykorzystywane do różnych celów, takich jak aromaterapia czy feng shui. Jeśli chcesz się zrelaksować i cieszyć się aromatycznym zapachem olejków eterycznych, wybierz kulę do kąpieli o przyjemnym zapachu. Jeśli chcesz pozbyć się toksyn z organizmu lub sprawić, by Twoja skóra była bardziej miękka, wybierz bombę do kąpieli zawierającą naturalne składniki. Jeśli chcesz stworzyć w swoim domu atmosferę spa, wybierz kulę do kąpieli z kolorowymi kryształkami.

Jak zrobić musujące kule kąpielowe?

Musujące kulki do kąpieli są wykonane z olejków eterycznych, aby pomóc złagodzić stres i ukoić obolałe mięśnie. Wszystko, czego potrzebujesz to trzy składniki, miska do mieszania, kilka przyborów do mieszania i potrzebne składniki, aby zrobić własny przepis na kulę do kąpieli w domu. Kule do kąpieli można zrobić, używając albo sody oczyszczonej i kwasku cytrynowego, albo sody oczyszczonej i soli. Soda oczyszczona reaguje z kwaskiem cytrynowym, tworząc dwutlenek węgla, który powoduje, że woda szybko się pieni.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.