Prezentujemy kandydatów do Rady Powiatu

LISTA KANDYDATÓW

 OKRĘG NR 1

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA

1. DEC Michał, 66 lat, Tarnogród

2. KORNIAK Ryszard, 67 lat, Biłgoraj

3. TUJAK Mirosław Stanisław, 57 lat, Biłgoraj

4. PIĘTAK-FARYNA Agnieszka Barbara, 39 lat, Biłgoraj

5. MAZUR Elżbieta Małgorzata,57 lat, Biłgoraj

6. KOWALIK Zenon, 73 lat, Biłgoraj

7. BEDNARZ Monika, 55 lat, Biłgoraj

8. PALECZNY Dariusz, 42 lat, Biłgoraj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. STRZAŁKA Beata Małgorzata, 47 lat, Biłgoraj

2. KSIĄŻEK Tomasz Stanisław, 69 lat, Biłgoraj

3. FURLEPA Michał, 36 lat, Biłgoraj

4. PÓŹNIAK Mirosław, 62, Biłgoraj

5. WOJDA Anna, 52 lat, Biłgoraj

6. ŚWICA Anna Małgorzata, 54 lat, Biłgoraj

7. ŁAGOŻNY Stanisław Andrzej, 57 lat, Biłgoraj

8. KRACZEK Krzysztof Stanisław, 59 lat, Biłgoraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

1. BOROWIEC Anna Iwona, 33 lat, Biłgoraj

2. KUPRYJANIUK Andrzej, 49 lat, Biłgoraj

3. DUBIEL-ZADWORNA Agnieszka, 42 lat, Biłgoraj

4. KOWAL Jan, 76 lat, Biłgoraj

5. SOBASZEK Michał, 32 lat, Biłgoraj

6. BRYŁA Anna Jolanta, 32 lat, Biłgoraj

7. ARDYLEWSKA Aleksandra, 33 lat, Biłgoraj

8. STAŃSKA-ONYSZKIEWICZ Stanisława Zofia, 59 lat, Biłgoraj

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. MAJCHER Piotr, 45 lat, Biłgoraj

2. DZIDUCH Wojciech, 37 lat, Biłgoraj

3. DĄBEK Agnieszka, 40 lat. Gromada

4. ISKRA Antoni Zenon, 63 lat, Biłgoraj

5. GRZEGORCZYK Justyna, 37 lat, Wolaniny

6. KANTY Stanisław Franciszek, 61 lat, Biłgoraj

7. DROZDOWSKA Joanna, 39 lat, Biłgoraj

8. KACZOROWSKI Jan, 43 lat. Biłgoraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

1. KITA Adam, 33 lat, Biłgoraj

2. SCHODZIŃSKI Stanisław, 65 lat, Biłgoraj

3. BĄK Stanisław, 54 lat, Biłgoraj

4. KRAWIEC Ryszard, 64 lat, Biłgoraj

5. KOŻUSZEK Małgorzata, 37 lat, Biłgoraj

6. KIEŁBASA Maria, 62 lat, Biłgoraj

7. BURAK Teresa Marianna, 68 lat, Biłgoraj

8. ŻOŁNIERCZYK Jan Marian, 59 lat, Biłgoraj

 

OKRĘG NR 2

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA

1. SALIK Jan, 41 lat, Smólsko Duże

2. GRABIAS Henryk Franciszek, 57 lat, Lipiny Dolne

3. KOWAL Bernadetta, 26 lat, Okrągłe

4. ŻBIKOWSKI Mirosław, 40 lat, Kajetanówka

5. WRÓBEL Agnieszka Katarzyna, 40 lat, Stary Bidaczów

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. WOLANIN Dariusz Marian, 50 lat, Gromada

2. WRÓBLEWSKA Elżbieta Ewa, 41 lat, Kolonia Sól

3. DZIDO Justyna, 35 lat, Dereźnia Zagrody

4. JARGIEŁO Justyna Katarzyna, 36 lat, Hedwiżyn

5. LEWANDOWSKI Stanisław Krzysztof, 59 lat, Sól

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. MAŁYSZA Jan, 42 lat, Sól

2. KRZESZOWIEC Wiesława, 59 lat, Wola Dereźniańska

3. KURZYNA Marian Jan, 60 lat, Kolonia Sól

4. GRABIAS Paulina, 63 lat, Korczów

5. WOJTOŃ Elżbieta Barbara,45 lat, Biłgoraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

1. MINKIEWICZ Marianna, 67 lat, Brodziaki

2. RÓŻAŃSKI Michał, 28 lat, Dereźnia Majdańska

3. GRUSZKA Grzegorz, 39 lat, Sól

4. RÓG Bogumiła Małgorzata, 58 lat, Okrągłe

5. NIZIO Sylwia, 35 lat, Sól

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

1. GRYGIEL Piotr Mieczysław, 48 lat, Andrzejówka

2. KOPER Michał, 35 lat, Sól

3. GŁĄB Antonina, 52 lat, Podlesie

4. GRABIAS Patrycja, 27 lat, Dereźnia Majdańska

 

OKRĘG NR 3

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA

1. MACIOCHA Ewa Maria, 57 lat, Aleksandrów Drugi

2. POPIK Zbigniew, 65 lat, Długi Kąt

3. KIESZ Zbigniew, 53 lat, Lipowiec

4. KULIK Tadeusz, 57 lat, Tereszpol Kukiełki

5. WOJCIECHOWSKA Barbara, 41 lat, Józefów

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. PASKA Henryk, 54 lat, Majdan Nepryski

2. POTOCKI Łukasz, 29 lat, Panasówka

3.  UNGIER Katarzyna Anna, 32 lat, Józefów

4.  MACIUSIAK Tomasz, 45 lat, Szozdy

5. GURA Danuta, 54 lat, Aleksandrów Drugi

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. NOWAK Teresa, 62 lat, Józefów

2. MIELNIK Jan Józef, 66 lat, Tereszpol Zygmunty

3. KAPKA Beata, 40 lat, Aleksandrów Drugi

4. FLOR Paweł Aleksander, 65 lat, Aleksandrów Czwarty

5. NIEŚPIAŁ Stanisław, 68 lat, Józefów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

1. GONTARZ Tadeusz, 57 lat, Majdan Nepryski

2.  PIECZYKOLAN Jolanta, 47 lat, Tereszpol-Zaorenda

3. HOPKO Józef, 66 lat, Józefów

4. TRACZ Anna, 52 lat, Aleksandrów Czwarty

5. RAWIAK Marek, 54 lat, Tereszpol-Kukiełki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

1. NAKLICKA Agata, 39 lat, Borowina

2. GRABIAS Małgorzata, 46 lat, Aleksandrów Czwarty

3. KULA Tomasz, 38 lat, Tereszpol Kukiełki

4. PILIP Marek Sebastian, 39 lat, Siedliska

5. OLESZCZAK Kazimierz, 75 lat, Tereszpol-Zaorenda

 

OKRĘG NR 4
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA

1. LIPIEC Jarosław Wojciech, 42 lat, Potok Górny

2. GROMADZKA Małgorzata, 33 lat, Korchów Drugi

3. RYMARZ Stanisław Franciszek, 66 lat, Majdan Nowy

4. MIREK Marzena Magdalena, 35 lat, Bukowina

5. PRZYBYSZ Robert, 42 lat, Biszcza

6. PROŃ Elżbieta Maria, 43 lat, Lipiny Dolne

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. ŁEBKO Jan Władysław, 50 lat, Wólka Biska

2. BLICHARZ Krzysztof, 45 lat, Majdan Stary

3. WARDACH Roman, 61 lat, Lipiny Dolne

4. BŁAZIK Anna, 43 lat, Lipiny Górne

5. PINTAL Renata, 43 lat, Gózd Lipiński

6. DZIDUCH Renata, 40 lat, Księżpol

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

1. KUCZMA Stanisław, 52 lat, Księżpol

2. ZWOLAK Cezary Paweł, 51 lat, Lipiny Dolne-Kolonia

3. ĆWIKŁA Barbara, 31 lat, Zagródki

4. GIZA Andrzej, 68 lat, Biszcza

5. DYJAK Zofia Małgorzata, 37 lat, Bukowina,

6. DZIURA Agata Maria, 37 lat, Biłgoraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

1. KYC Natalia, 41 lat, Zanie

2. BOROWIEC Józef, 47 lat, Lipiny Górne Borowina

3. KOSZEL Robert Piotr, 39 lat, Bukowina

4. LĘBRYK Anna Jadwiga, 37 lat, Księżpol

5. JEDNAC Antoni Maciej, 65 lat, Szyszków

6. CIOSMAK Paulina, 25 lat, Płusy

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. TOKARSKI Marian, 69 lat, Biszcza

2. MACH Dorota, 46 lat, Księżpol

3. ŻYCHOWSKI Andrzej, 62 lat, Potok Górny

4. MAGOLON Maria, 43 lat, Lipiny Górne Borowina

5. DAJNOWSKA Anna, 57 lat, Biszcza

6. KARASIŃSKI Paweł, 26 lat, Stare Króle

 

OKRĘG NR 5
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA

1. KRASOŃ Jerzy Ryszard, 57 lat, Turobin

2. ODRZYWOLSKI Zenon, 54 lat, Frampol

3. DERKACZ Anna Barbara, 45 lat, Czernięcin Główny

4. ŁUPINA Tadeusz, 59 lat, Hosznia Ordynacka

5. OLESZEK Jadwiga, 52 lat, Wólka Abramowska

6. KAPICA Marzena, 33 lat, Radzięcin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. SZARLIP Andrzej, 34 lat, Zastawie

2. KULIG Marcin Jan, 39 lat, Turobin

3. DĄBROWIECKA Henryka Alina, 51 lat, Sokołówka

4. SKWARZYŃSKA Anna, 40 lat, Tarnawa Duża

5. KULA Mieczysław, 45 lat, Komodzianka

6. RÓŻAŃSKA Elżbieta, 51 lat, Zagrody

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

1. ZDUNEK Piotr Mariusz, 47 lat, Frampol

2. WERESKA Grażyna Bronisława, 57 lat, Guzówka Kolonia

3. MRÓZ Józef Tadeusz, 46 lat, Żurawie

4. KLIMCZAK Danuta, 46 lat, Radzięcin

5. SENDŁAK Leszek, 36 lat, Kondraty

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. JABŁOŃSKI Ryszard, 57 lat, Goraj

2. PAPIERZ Ryszard, 63 lat, Frampol

3. DZIURDZY Barbara, 51 lat, Turobin

4. BIELAK Grażyna, 59 lat, Goraj

5. PASZKO Irena, 57 lat, Chłopków

6. SOBÓTKA Alfred, 66 lat, Gródki Pierwsze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

1.KOWALSKI Patryk, 27 lat, Abramów

2. MAŁYSZEK Maria, 55 lat, Radzięcin

3. REKIEL Stanisław Bogdan, 60 lat, Turobin

4. ŁACEK Helena, 61 lat, Zagrody

5. KOZIEJ Ewelina, 30 lat, Turobin

6. KRUK Leszek, 54 lat, Jędrzejówka

 

OKRĘG NR 6

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. PATERAK Kazimierz, 58 lat, Osuchy

2. KOWALCZUK Jolanta, 47 lat, Zamch

3. KIEŁBOŃ Elżbieta, 36 lat, Luchów Dolny

4. STASIEWICZ Wojciech, 50 lat, Tarnogród

5. MIELNIK Mieczysław, 57 lat, Różaniec Pierwszy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA

1.NIEŚCIOR Wiesław Jan, 53 lat, Zamch

2. SKUBISZ Janusz Piotr, 52 lat, Tarnogród

3. BUŃKO Anna, 38 lat, Różaniec Drugi

4. HYZ Krzysztof Marian, 56 lat, Łukowa

5. BOSAK Alicja Balbina, 43 lat, Biłgoraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

1. DZIKOŃ Mieczysław, 60 lat, Łukowa

2. LIS Katarzyna, 39 lat, Różaniec Drugi

3.KSIĄŻEK Wioletta Mariola, 43 lat, Tarnogród

4. WENEK Katarzyna, 36 lat, Chmielek

5. PALUCH Mariusz, 44 lat, Olchowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +

1. PALUCH Piotr, 31 lat, Łukowa

2.GAŁKA Małgorzata Maria, 31 lat, Tarnogród

3. PAWŁOWSKI Gustaw, 54 lat, Tarnogród

4. GURDZIEL Anna, 45 lat, Różaniec Drugi

5. BAŃKOWSKI Adam Stanisław, 37 lat, Babice

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1.ROGALA Tomasz Maciej, 39 lat, Luchów Górny

2.WAŻNA Jolanta, 51 lat, Obsza

3. RÓJ Jan, 62 lat, Chmielek

4. KYC Elżbieta, 58 lat, Tarnogród

5. KUROWSKI Maciej, 32 lat, Łukowa

 

Comments (0)
Add Comment