- Reklama -

- Reklama -

Amatorzy jazdy na podwójnym gazie

W sobotnie popołudnie policjanci patrolujący miejscowość Zamch zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena, który poruszał się bez uprawnień oraz pod wpływem alkoholu. Dwie godziny później w tej samej miejscowości policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę.

23 maja policjanci patrolujący miejscowość Zamch (gm. Obsza) tuż po godzinie 16 zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena.

Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że miał on w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Dalsza kontrola wykazała, że nie powinien w ogóle siadać za kierownicę, ponieważ decyzją starosty z 2017 roku ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.

  – Dwie godziny później w tej samej miejscowości policjanci zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie, 40-letni mieszkaniec gminy Tarnogród prowadził volvo, mając w organizmie ponad 0,5 promila – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej komendy.

- Reklama -

Teraz mężczyźni staną przed sądem. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności i konsekwencje finansowe. Policjanci przypominają, że nie ma usprawiedliwienia oraz taryfy ulgowej dla tych, którzy wsiadają za kierownicę pod wpływem alkoholu.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Katarzyna mówi

    Takich kierowców jest więcej zapraszam do Naklika statystyki drogówki zwiększą się o 200% ,tu policja nie zagląda a po drogach jeżdżą czym się da na tzw.podwójnym gazie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.