- Reklama -

- Reklama -

Aleksandra, Dominik i Dawid – trojaczki w gminie Goraj

Agnieszka i Mateusz Franczak stali się szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci, które na świat przyszły 22 kwietnia o godzinie 10.30 na Oddziale Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodków SPSK4 w Lublinie.

- Reklama -

 

Aleksandra, Dominik i Dawid są pierwszymi od szeregu lat w gminie Goraj trojaczkami. 

Dzieci urodziły się w 33. tygodniu ciąży jako wcześniaki. Pierwszy urodził się Dominik, który ważył 2250 gramów, następnie Aleksandra z wagą 2020 gramów i Dawid ważący 1780 gramów. 
Narodziny trojaczków to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla rodziny, ale również dla całej gminnej społeczności bowiem średnio zdarzają się raz na 7 tysięcy porodów. Dzieci są już w domu w Goraju. 18 maja br. rodzinę odwiedziła delegacja władz samorządowych: burmistrz Antoni Łukasik oraz przewodniczący Rady Miejskiej Stanisław Kapica, z podarunkami dla niemowlaków. Z inicjatywy burmistrza rodzina otrzymała wsparcie w postaci upominków i bonu podarunkowego, bo chociaż trojaczki to niewątpliwie potrójne szczęście, to również potrójne obowiązki i wydatki.
Szczęśliwym rodzicom życzymy siły, wytrwałości i cierpliwości w tak odpowiedzialnym zadaniu, jakim jest wychowanie dzieci, a dzieciom dużo zdrowia. 
źródło: Gmina Goraj, zdjęcia: Gmina Goraj  

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.