- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Pożegnał się z prawem jazdy

4 lipca jeden z kierowców jadących przez Luchów Górny przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym ponad dwukrotnie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy.

 

W sobotni poranek około godziny 9 policjanci biłgorajskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu marki Volvo. Za kierownicą siedział 44-letni mieszkaniec Mysłowic.

- Reklama -

– Mężczyzna jechał przez miejscowość Luchów Górny z prędkością 126 km/h. 44-latek stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące, otrzymał również mandat i punkty karne – mówi mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

Policjanci przypominają, nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. zenek mówi

    Jak sie dajecie to oddawajcie prawko gliny wykorzustują waszą nieznajomość i odajecie kwity z ręki jak strzela do ciebie to masz 80 m ze statywu 90 m pomiar dowodowy tak mówi instrukcja i nie przyjmuj żadnego mandatu ale najpierw zrób zdjęcie z jakiej odległości ci pomiar dokonano zawsze w sądzie wygrasz a zazwyczaj kończy się na pouczeniu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.