- Reklama -

Próbował uciec motocyklem i wjechał w policjanta

W czwartkowe popołudnie podczas prowadzenia kontroli drogowej policjanci podjęli próbę zatrzymania motocyklisty. Jednak 25-latek z gminy Księżpol wybrał ucieczkę, tym samym wjeżdżając w funkcjonariusza policji. Na szczęście, nic mu się nie stało.

11 czerwca około godziny 14  w miejscowości Majdan Nowy (gm. Księżpol) policjanci prowadzili kontrolę pojazdu marki Toyota. W pewnym momencie zauważyli kierującego motorowerem, który bardzo niepewnie jechał w ich stronę.

– Jeden z mundurowych dał  mu wyraźny sygnał do zatrzymania. Ten zwolnił, a następnie nagle przyspieszył, widząc drugiego policjanta, który również dał mu sygnał do zatrzymania się. Kierujący motorowerem tak zaczął manewrować swoim jednośladem, że zamiast ominąć kontrolowany pojazd i funkcjonariusza, najechał na mundurowego, a potem wywrócił się – relacjonuje Agnieszka Pintal z biłgorajskiej policji.

Sprawca próbował rzucić się do ucieczki, jednak szybko został zatrzymany. Na szczęście nikt w zdarzeniu poważnie nie ucierpiał.

- Reklama -

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości 25-latka z gminy Księżpol okazało się, że ma on w organizmie ponad półtora promila alkoholu. Policjanci na miejscu zdarzenia zatrzymali jego blankiet prawa jazdy.

Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty i stanie przed sądem.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Johnny Brawo mówi

    Tak oczywiście ominął jednego i wjechał w drugiego… Policja lubi kłamstewka

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.