- Reklama -

Zniżki na Kartę Dużej Rodziny w Biłgoraju

Dzięki zniżkom w ramach Karty Dużej Rodziny można w ciekawy i tańszy sposób spędzić ferie także w mieście! Zobaczcie sami wykaz punków, w których obowiązują zniżki na KDR na terenie Biłgoraja.

Art. przemysłowe
Partner AGD RTV 
ul. Kościuszki 71
5% zniżki na zakupy w sklepach Partner AGD RTV.
 
Edukacja 
Księgarnia BookBook
ul. Plac Wolności
Osoba posiadająca Kartę Dużej Rodziny otrzyma 10% rabatu na książki, artykuły szkolne, gry planszowe. Zniżka nie obejmuje podręczników i innych akcji promocyjnych. Rabaty nie łączą się. Zniżka obowiązuje też w sklepie internetowym www.bookbook.pl. 
 
Kultura 
Biłgorajskie Centrum Kultury
ul. T. Kościuszki 
50% zniżki na imprezy organizowane przez Biłgorajskie Centrum Kultury (z wyłączeniem kina BCK)
 
Łączność 
Orange
ul. Kościuszki
ul. Kopernika
W ramach dostępnych w ofercie Orange Polska abonamentów rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny otrzymają: 5 kart SIM, które będą współdzieliły nielimitowane usługi i pakiety przypisane do numeru głównego, 4 karty dodatkowe SIM do dzielenia Internetu oraz 20 GB dodatkowych do wykorzystania co miesiąc w czasie trwania umowy. Klienci Orange mogą wybrać dla siebie jeden z abonamentów rodzinnych w ofercie Smart Plan LTE. Oferta dostępna w Salonach Orange na terenie całego kraju.
Salon Play
ul. Jana Pawła II 49
Partner oferuje zniżkę na następujące taryfy: Formuła Rodzina – 65 zł, Formuła Rodzina  – 95 zł, Formuła Rodzina – 125 zł. 
T-Mobile S.A.
ul. Plac Wolności 3
20% rabatu dla posiadacza Karty Dużej Rodziny przyznawanego na cały okres umowy. 
 
Odzież i obuwie 
5.10.15. Sklep BIŁGORAJ
ul. Dąbrowskiego 
10% rabatu na cały asortyment marek własnych.
Sklep – odzież i obuwie dla dzieci
ul. Bohaterów Monte Cassino
Rabat -20% od cen pierwszych. Nie łączy się z innymi promocjami i akcjami specjalnymi. Ważny po okazaniu karty.
C D N ROBERT MAZUREK (Calineczka sklep dziecięcy)
ul. T. Kościuszki 
Dla posiadaczy KDR 10% zniżki na cały asortyment w sklepie z artykułami dziecięcymi i niemowlęcymi. Promocje nie łączą się.
 
Transport 
LOTOS nr stacji 794 OPTIMA
ul. Włosiankarska 2
Rabat 5 gr na 1 l paliwa (LOTOS ON, LOTOS LPG, BENZYNA LOTOS); rabat 10 gr na 1 l paliwa (LOTOS DYNAMIC i LOTOS DYNAMIC DIESEL); rabat 20% na wszystkie produkty gastronomiczne w ofercie Cafe Punkt Lotos oraz 20 % na myjnie samochodowe (rabaty nie łączą się z ofertami promocyjnymi).
ORLEN
ul. Janowska 9
Rabat 8 gr przy zakupie 1 litra zwykłego paliwa; rabat 10 gr przy zakupie 1 litra paliwa VERVA; rabat 20% na zakupy produktów gastronomicznych z oferty Stop Cafe/Stop Cafe Bistro; rabat 20% na zakupy w myjni. Rabaty nie pokrywają się z innymi rabatami i promocjami Partnera. W przypadku nabycia przez posiadacza Karty uprawnień do więcej niż jednego rabatu w ramach jednych zakupów posiadacz Karty otrzyma jeden, korzystniejszy dla siebie (wyższy) rabat zgodnie z zasadą większej korzyści dla klienta.
 
Usługi 
BOŚ BANK
4 Oddział w Lublinie Punkt Obsługi Klienta
ul. Zamojska 
Pożyczka w rachunku oszczędnościowo rozliczeniowym – zwolnienie z prowizji za przyznanie pożyczki. Karta kredytowa – zwolnienie z opłaty za wydanie karty. Pożyczka gotówkowa – zwolnienie z prowizji przygotowawczej albo zwolnienie z 50% prowizji przygotowawczej wraz ze zmniejszeniem oprocentowania o 1 p.p. względem oprocentowania standardowego. Kredyt hipoteczny – 760 PLN, 2)    terminową spłatę pożyczki gotówkowej – 10% odsetek zapłaconych w ciągu jednego roku okresu kredytowania, nie więcej jednak niż 760 PLN, 3)    korzystanie pożyczki w ROR – 10% odsetek zapłaconych w ciągu jednego roku okresu kredytowania, nie więcej jednak niż 760 PLN.
K&P Kantor Wymiany Walut – kantor stacjonarny
ul. M. Kopernika
Wymiana walut, w kantorze stacjonarnym po kursach obowiązujących w kantorze internetowym – www.KantorEkspert.pl .
K&P Kantor Wymiany Walut Paweł Kidaj – Internetowy Kantor KantorEkspert.pl
ul. M. Kopernika 
Pomoc rodzinom w korzystnej wymianie walut – darmowe szkolenie jak to zrobić oraz stały rabat w wysokości 20 pipsów dla każdej transakcji wykonywanej w naszym kantorze internetowym.
PKO Oddział 1 w Biłgoraju
ul. Kościuszki 75
Obniżenie opłaty miesięcznej za: 1) prowadzenie Rachunku PKO Konto za Zero do 0,00 zł; 2) obsługę karty debetowej wydanej odpowiednio do Rachunku PKO Konto za Zero lub Rachunku PKO Konto Pierwsze do 0,00 zł.
STUDIO FIGURA
Profesjonalne Studio Modelowania Sylwetki
ul. T. Kościuszki
5% zniżki na wszystkie usługi Studio Figura.
TOPAZ HENRYKA ŁĘCKA
ul. T. kościuszki
Na cały asortyment 10% rabatu
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych – FILIA BIŁGORAJ
ul. Kopernika 27
15% zniżki na ubezpieczenia  komunikacyjne – odpowiedzialność cywilna posiadaczy pojazdów (OC), Auto-Casco (AC+KR) (nie dotyczy ryzyk dodatkowych) – Zniżka dotyczy wyłącznie osób fizycznych będących posiadaczami samochodów osobowych oraz samochodów ciężarowych i ciężarowo osobowych o DMC do 3,5 tony. 30% zniżki na ubezpieczenia majątkowe i rolne: Bezpieczna Rodzina z wyłączeniem ryzyka Assistance DOM, Bezpieczny Dom w budowie, następstwa nieszczęśliwych wypadków, Bezpieczna Zagroda, obowiązkowe ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego.
 
Zdrowie
Gabinet Terapii Logopedycznej Monika Łukasińska
ul. Gen. Andersa
25% ulgi na wszystkie usługi (diagnoza, konsultacje logopedyczne, terapie, wczesna interwencja logopedyczna, wczesna nauka czytania, logopedia artystyczna)
KATARZYNA KANIUK – USŁUGI PSYCHOLOGICZNE
ul. Lubelska
10% zniżki na usługi psychologiczne

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.