Moto Tech

- Reklama -

Zgłoś zabytek, wygraj nagrodę!

Zabawa ma charakter otwarty. Mogą brać w niej udział wszyscy niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania. Co należy zrobić? Wybrać (według własnego uznania) najbardziej znany zabytek architektury drewnianej powiatu biłgorajskiego, wypełnić kupon i dostarczyć go organizatorowi. 
Celem zabawy jest poznawanie i promowanie zabytków architektury drewnianej na terenie powiatu biłgorajskiego, wybranie najbardziej znanego zabytku architektury drewnianej na obszarze powiatu biłgorajskiego, zachęcenie do poznawania dziedzictwa architektonicznego i kulturowego swojego regionu oraz jego ochrona.
Patronat honorowy nad zabawą pełni Muzeum Ziemi Biłgorajskiej w Biłgoraju i Punkt Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Biłgoraju, a współorganizatorami zabawy są także biblioteki i szkoły z terenu powiatu biłgorajskiego. 
Każdy uczestnik może wypełnić tylko jeden kupon (dostępne we wszystkich bibliotekach publicznych i szkołach powiatu biłgorajskiego oraz na stronie www.ealeksandrow.pl). Kupon należy dostarczyć lub przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 16 października br. na adres organizatora: Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie, Aleksandrów Trzeci 554, 23-408 Aleksandrów.
Podsumowanie i ogłoszenie wyników zabawy oraz wręczenie nagród rzeczowych i dyplomów odbędzie się 25 października 2017 r. podczas XV Jesiennego Spotkania Przyjaciół Powiatu Biłgorajskiego.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.