- Reklama -

Zebranie Rady Osiedla Różnówka

Anna Blacha, przewodnicząca Osiedla Różnówka, prowadziła zebranie, które odbyło się 22 marca. W minionym roku Rada Osiedla odbyła 8 posiedzeń. Zajmowała się głownie  sprawami bieżącymi, a także sprawami zgłoszonymi m.in. przez mieszkańców. Rada do budżetu zgłosiła wykonanie takich inwestycji jak budowa ulic: Parkowa, Makowa, Korczaka, Sokołowskiego, Gałczyńskiego, Fredry, Wiśniowej, Wesołej, Morelowej, Wiśniowej. Wnioskowano również o wykonanie oświetlenia ulicznego czy modernizację placów zabaw. – Żaden z tych wniosków ważnych dla rozwoju Osiedla nie znalazł się w budżecie – mówiła.

W minionym roku na terenie osiedla udało się za to wykonać drobniejsze inwestycje takie jak: nawierzchnia ul. Ligi Obrony Kraju, utwardzenie ul. Jaśminowej (zadanie współfinansowane przez mieszkańców), remont bramy wjazdowej i ogrodzenia na terenie Parku Nowakowskiego. Anna Blacha podkreśliła, że ze środków przypadających na Radę Osiedla zakupiono paczki świąteczne dla rodzin potrzebujących.

- Reklama -

Rada Osiedla zauważa i docenia drobne inwestycje. Na naszym osiedlu wskutek wieloletnich zaniedbań jest wiele ważnych zadań, które od kilkudziesięciu lat czekają na realizację. Najbardziej palącym problemem są  zgłaszane do budżetu drogi gruntowe – podsumowała przewodnicząca.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.