- Reklama -

- Reklama -

Zderzenie kombajnu z osobówką

 

Wczoraj około godziny 12:00 biłgorajscy policjanci zostali poinformowani o wypadku drogowym z udziałem kombajnu i samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Granicznej i Batorego w Biłgoraju.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 60-latek kierujący kombajnem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ul. Batorego 30-letniemu kierowcy toyoty.

30 latek po zderzeniu z kombajnem uderzył w przydrożne drzewa i stojącą na rozstaju dróg figurkę. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Obecnie trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Obaj mężczyźni to mieszkańcy gminy Biłgoraj. Jak ustalili policjanci, byli trzeźwi.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. LGM mówi

    Może i byli trzeźwi, ale jak się tam Batorego zapier…la to chyba każdy wie. Dostosowanie prędkości do warunków?, bo tam jest ł€k drogi, to jest przepis nie do ogarnięcia.

  2. Władek mówi

    Kombajn to nie mrówka z daleka go widać jak szybko musiał jechać ten gnojek ze aż w figurkę wjechał !!!! tam chyba jest jakieś ograniczenie prędkości ???!!!!!!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.