- Reklama -

Zapisz swoje dziecko do Szkółki Piłkarskiej Gromu Różaniec

LKS Grom Różaniec otwiera szkółkę piłkarską. Zapisy trwają. Poszukiwany jest jeszcze profesjonalny trener.

LKS Grom Różaniec przystąpił do Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich Polskiego Związku Piłki Nożnej. Od września będzie prowadzić regularne treningi w czterech grupach:

– Skrzaty (2013-2014)
– Żak (2011-2012)
– Orlik (2009-2008)
– Młodzik (2007-2008)

- Reklama -

Maksymalnie w grupie może być 14 osób. Liczba miejsc w szkółce jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
 Jako jedyni z powiatu biłgorajskiego przystąpiliśmy do programu certyfikacji szkółek PZPNChcemy szkolić młodzież z rozmachem i najlepiej, jak potrafimy. Jesteśmy świadomi dużych kosztów, które związane są np. z odpowiednią wielkością bramek czy piłek dla każdej grupy itd. Pozyskaliśmy już sponsorów na stroje, a piłki kupiliśmy sami. Zatrudnionych mamy dwóch profesjonalnych trenerów, którzy cały czas się szkolą. Poszukujemy również trzeciego trenera, aby pozostałym ułatwić pracę –  mówił Robert Kuszczak, prezes LKS Grom Różaniec.

  

Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie danej szkółce Certyfikatu PZPN na jednym z trzech poziomów (złoty, srebrny lub brązowy) jest równoznaczne ze spełnieniem przez nią szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. LKS Grom Różaniec uzyskał poziom srebrny. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci sprawdzonym miejscem do rozwijania ich piłkarskich umiejętności.

*

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.