- Reklama -

Wypadek po studniówce

Jak informują nas czytelnicy, dziś nad ranem doszło do wypadku w miejscowości Dzwola w powiecie janowskim. Samochód nie utrzymał się na łuku jezdni, wypadł do rowu i dachował. Na miejscu interweniowali strażacy, którzy uwolnili zakleszczone w pojeździe osoby.
W aucie podróżowało pięć osób. Była to młodzież, która bawiła się na balu studniówkowym z Hotelu "Janów". Z naszych informacji wynika, że w samochodzie jechało trzech uczniów "elektryka" i dwie osoby z LO im. ONZ. W lokalu za Janowem miał miejsce bal studniówkowy tej szkoły. 
Nasze informacje potwierdza asp. Faustyna Łazur, z Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim. – Kierujący oplem za łuku jezdni nie utrzymał panowania nad samochodem, auto dachowało, w wyniku czego wszystkie osoby trafiły do szpitala – podaje oficer prasowy policji.
Droga krajowa nr 74 w Dzwoli jest zablokowana, na miejscu pracują funkcjonariusze policji, którzy ustalają okoliczności wypadku. Ustalane są także personalia poszkodowanych. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca był trzeźwy.
Apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Jak widać, sekundy mogą dzielić nas od nieszczęścia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.