- Reklama -

- Reklama -

Wykazali się nieodpowiedzialnością

W piątkowy wieczór, funkcjonariusze ruchu drogowego biłgorajskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przekroczyli dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość. Kierowcy stracili uprawnienia do kierowania na trzy miesiące, zostali również ukarani mandatami i punktami karnymi.

W miniony weekend funkcjonariusze ruchu drogowego biłgorajskiej jednostki zatrzymali do kontroli drogowej dwóch mężczyzn, którzy w dwóch różnych miejscowościach naszego powiatu wykazali się wyjątkową nieodpowiedzialnością, przekraczając dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość.

- Reklama -

– 26 czerwca 28-latek z gminy Biłgoraj w miejscowości Sól jechał z prędkością 119 km/h. Z kolei w niedzielę 28 czerwca około godziny 18 policjanci zatrzymali kierowcę samochodu marki Citroen, 71-letni mieszkaniec gminy Adamówka jechał z prędkością 109 km/h przez miejscowość Luchów Górny. Mężczyźni na trzy miesiące stracili uprawnienia do kierowania, zostali również ukarani mandatami i punktami karnymi – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

Funkcjonariusze policji apelują do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.