- Reklama -

Wspólna biesiada na Dzień Kobiet

Niedzielna uroczystość w sali widowiskowej GOKSiR zgromadziła liczne grono aktywnych kobiet działających w stowarzyszeniach, Kołach Gospodyń Wiejskich i innych instytucjach. W tym roku Wójt Gminy Biszcza oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji zaprosili panie na koncert Śląskiej Kabaretowej Grupy Biesiadnej FEST. Uroczystość rozpoczęła się od ciepłych słów i życzeń dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej, złożonych w formie wierszy przez Wójta Gminy Zbigniewa Pyczko i dyrektora GOKSiR  Piotra Cichórza. Panowie obdarowali panie również symbolicznymi kwiatami,  dziękując im za zaangażowanie w życie społeczne i kulturalne naszej gminy.

 

Następnie scena należała do grupy Fest, która zaproszone na imprezę Panie bawiła śląskim humorem i śląskimi szlagierami. Artyści do koncertu w Biszczy podeszli z pełnym zaangażowaniem. Rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy, dobra muzyka oraz profesjonalizm wykonawców sprawiły niezapomnianą zabawę.

Kobiety bawiły się doskonale, nagradzając artystów gromkimi brawami. Na zakończenie panie zostały zaproszone na kawę i ciasto. – Dziękujemy za tak liczną frekwencję i mamy nadzieję, że miło panie spędziły ten czas – dziękują organizatorzy. 

Źródło: GOKSiR Biszcza

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.