- Reklama -

- Reklama -

Wokalista z gminy Księżpol „wjeżdża” na youtube

Na Youtube pojawił się właśnie kolejny utwór wokalisty z Ziemi Biłgorajskiej. Autorem jest Mateusz Guzorczuk z Majdanu Nowego (gm.Księżpol), który szykuje się do trasy koncertowej, promującej jego pierwszą solową płytę. W październiku premiera i pierwszy koncert. Już 21 października (sobota), Mateusz wystąpi w Wiejskim Domu Kultury w Majdanie Starym.

- Reklama -

– Do nagrań zaprosiłem wybitnych muzyków, w kilku utworach na klawiszach zagrał Darius Gall, na bębnach we wszystkich utworach zagrał, Oliver Monticolo, Mielecki perkusista, na basie w kilku numerach pojawił się Kacper Żarna, który na codzień prowadzi studio muzyczne FLY w Mielcu, w kilku utworach na gitarze zagrał Piotr Podlodowski z Lublina, ale większość partii gitarowych nagrał Łukasz Belcyr, genialny gitarzysta, koncertujący na co dzień z takimi artystami jak Halina Młynkowa, Kuba Badach, Ania Karwan, Maciej Balcar (wokalista zespołu Dżem), oraz wiele innych – mówi Mateusz, Nowej Gazecie Biłgorajskiej.

Mateusz Guzorczuk to artysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów pochodzący z Majdanu Nowego. Od lat tworzy własną muzykę. Swoją przygodę z muzyką na poważnie rozpoczął przed dziesięcioma laty. Tworzył i współtworzył wiele projektów na terenie Lubelszczyzny, od lekkiego rocka, po nawet krótki epizod heavy metalowy. W 2018 r. rozpoczął pracę nad swoją debiutancką płytą. W ostatnim czasie koncertował w Łańcucie, Tarnogrodzie, Zamościu, Grabowcu, Przeworsku, czy Oleszycach.

Najbliższy występ, to koncert plenerowy w Krynicach 24 września. Premiera płyty rozpocznie się od koncertu w Majdanie Starym, gdzie muzyk już miał okazję koncertować i był bardzo ciepło przyjęty. Jednocześnie tym koncertem rozpocznie się cykl koncertów promujących krążek wokalisty. Patronem medialnym wydawnictwa jest Nowa Gazeta Biłgorajska.

A to utwór: Wszystko co mam.

wokal – Mateusz Guzorczuk gitary – Łukasz Belcyr bas – Kacper Żarna instrumenty perkusyjne – Oliver Monticolo miks & mastering – Kacper Żarna grafika – Konrad Dakowicz.A brzmi to tak.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.