- Reklama -

- Reklama -

Władzom Biłgoraja to nie przeszkadza? (zdjęcia)

- Chciałbym zwrócić uwagę na auta parkujące na chodniku przy ul. Komorowskiego 3 w Biłgoraju. Co prawda to miejsce jest "teoretycznie" wyłączone z parkowania poprzez ustawienie trzech słupków blokujących, ale jak widać trzy słupki to chyba za mało - informuje nas mieszkaniec i przesyła aktualne zdjęcia. A tu od samochodów, aż się roi. I co na to Urząd Miasta Biłgoraj? No właśnie nic...

- Reklama -

Auta parkujące w tym miejscu utrudniają osobom niepełnosprawnym korzystanie z dedykowanego miejsca parkingowego. Uniemożliwiają także korzystanie z obniżonego krawężnika osobom niepełnosprawnym na wózkach oraz osobom z wózkami dziecięcymi.

– Informowałem o tym problemie UM Biłgoraj, ale przez ponad miesiąc nie otrzymałem nawet odpowiedzi zwrotnej. Proszę o nagłośnienie tej sprawy – apeluje czytelnik „Nowej Gazety Biłgorajskiej”.

Przekazujemy ten sygnał innym mieszkańcom, bo od tego są przecież lokalne media. Nie tylko od kopiowania urzędniczych komunikatów, pisania pochwalnych tekstów i bycia tubą propagandową jakiegoś urzędu. Czekamy na Wasze maile, zdjęcia, zgłoszenia i komentarze:

- Reklama -

nowa@gazetabilgoraj.pl

fot: nadesłane (dziękujemy!)

 

- Reklama -

10 Komentarze
 1. lo mówi

  Urząd miasta nie jest od tego, tylko policja która jest POWIATOWA. Najlepiej tam kierować swoje żale.

 2. Kol mówi

  Może Nowa gazeta zajęłaby się brakiem ronda na skrzyżowaniu ul Armi Kraków i Sikorskiego a nie głupim parkowaniem. Od tego jest policja i straż miejska….

 3. Polikarp mówi

  Jakiś pisior się nudzi ??? Za robotę się weź!!!!

 4. co cie to obchodzi mówi

  MOŻNA PARKOWAĆ NA CHODNIKU, JEŻELI ZOSTAWIMY 1,5 M WOLNEGO MIESJCA DLA PIESZYCH. TO JEST W PEŁNI LEGALNE, POPRAWNĘ I NIE WIDZĘ NA TYCH ZDJĘCIACH ŻADNEGO NIEPOPRAWNEGO ZACHOWANIA. Przed umieszczaniem takich komentarzy i artykułów poproszę następnym razem o głębszą analizę i rozważanie.

 5. Marek86 mówi

  Przecież to nikomu nie przeszkadza więc o co ta afera? Rozumiem gdyby chodnik blokował czy coś w tym stylu ale tu stoi i nikomu nie przeszkadza więc ogarnijcie się ludzie

 6. Wiola mówi

  Proszę także zwrócić uwagę na ul. Poniatowskiego skrzyżowanie z Narutowicza! Przy zbiegu tych ulic w zatoczkach jest zakaz parkowania bo zagraża to bezpieczństwu wyjeżdzających z Narutowicza, niestety kierowcy nic sobie z tego nie robią. Parkują nie tylko osobówki ale i ciężarowe samochody! Pytam gdzie jest policja?

 7. Wojciech mówi

  Prawdopodobnie wlasciciel auta to nadludź z biłgorajskiej pseudo elity, który ma wtyki w skorumpowanej do cna policji. Może… chce żeby sie o nim mówiło. A może tak jak na Kosciuszki przywozi ubrania i nagminnie parkuje na ulicy i pragnie rozgłosu… oooo Straży Miejska … gdzież Ty!

 8. az mówi

  I bardzo dobrze że ludzie zwracają uwagę na parkingowe patologie.
  Portal publikuje.
  To jeszcze lepiej.
  Dzięki temu widzimy wieczną bezradność urzędników i bezczynność policji.
  Ps Bardzo ładna droga dojazdowa z trylinki

 9. Zlewacz mówi

  ORMO wiecznie żywe. Zastanawiające jak w PL ludzie żyją bardziej życiem innych niż swoim własnym.Przodują emeryty z sentymentu za PRL.

 10. Mieszkaniec mówi

  A ile razy dziennie przejeżdża w tej okolicy patrol Policji, to chyba jest wykroczenie i mandat. No chyba że nie widzą lub niechce im się wysiąść z samochodu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.