- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wiktoria nie zapomniała o swoich korzeniach

Pochodząca z Biłgoraja, a obecnie mieszkająca w Niemczech, Wiktoria Tokarz wzięła udział w I Forum Młodzieży Polonijnej.

- Reklama -

Młodzież polonijna z 15 krajów świata (Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Węgier, Włoch, Bośni i Hercegowiny, Białorusi, Litwy, Ukrainy, Rosji, Mołdawii, Austrii, Niemiec i Hiszpanii) uczestniczyła w Forum Młodzieży Polonijnej. Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w Warszawie.

Wśród uczestników Forum była także Wiktoria Tokarz, która pochodzi z Biłgoraja, a obecnie mieszka w Wiesbaden w Niemczech. – Urodziłam się w Biłgoraju i nie zapomniałam o swoich korzeniach. Brałam udział w I Forum Młodzieży Polonijnej, które odbywało się od 9 do 12 listopada bieżącego roku z inicjatywy Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”. Zostałam zaproszona na obchody stulecia niepodległości przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Było to piękne przeżycie i wielki zaszczyt być zaproszonym gościem pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy na te piękne obchody setnej rocznicy niepodległości. Niech żyje wolna Polska! – Wiktoria nie kryje swojej radości i przesyła pozdrowienia mieszkańcom Biłgoraja. – Pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia, pomyślności i dobrego rozwoju mieszkańcom Biłgoraja i okolic. Pozdrawiam – napisała do nas Wiktoria Tokarz.

- Reklama -

Wiktoria była rozmówczynią wywiadu dla Młodzieżowej Agencji Informacyjnej „Maika”. Tu można posłuchać, jak podsumowuje ona Forum:

 

Wiktoria z Niemiec podsumowuje Forum Młodzieży Polonijnej

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.