- Reklama -

- Reklama -

Wielkie dzięki za rekordową sumę na rzecz dzieci i seniorów

Kwotą 44 972,51 zł zakończył się tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Biłgoraju. Nie tylko wolontariusze spisali się na medal, ale także mieszkańcy Biłgoraja, którzy w różny sposób wspierali 25. Finał.

 

Wszystkim ludziom dobrej woli składam serdeczne podziękowania w imieniu swoim i  Fundacji Jurka Owsiaka.

 

Przede wszystkim bardzo, bardzo gorąco dziękuję Wolontariuszom, którzy z wielką ofiarnością, ale i determinacją kwestowali na rzecz dzieci i seniorów. W tym roku w biłgorajskim sztabie WOŚP zarejestrowanych było 44 wolontariuszy. Obecnych 39. Zebrali oni łącznie rekordową kwotę ponad 40 tys. Najwięcej funduszy w swoich puszkach zgromadziły: Zuzanna Buczek (4557,23 zł), Urszula Korobczuk (2752,59 zł), Karolina Wszoła (2382,90 zł), Agata Godziszewska (2053,25 zł) i Diana Sprysak (2040,58 zł).

 

W tym miejscu szczególne podziękowania kieruję także do Darczyńców, którzy pomogli nam w przygotowaniu poczęstunku dla kwestujących. Dziękuję:

 

Pani Katarzynie Wasąg  (Zakład Mięsny Wasąg)

Panu Tadeuszowi Badachowi  (Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Krasnymstawie)

Państwu Teresie i Czesławowi Obszyńskim  (Ciastkarnia Obszyńscy)

Panu Pawłowi Czopowi (Hurtownia Owoców i Warzyw „Cytrus”)

Panu Krzysztofowi Gałce (Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Krzysztof Gałka)

- Reklama -

Pani Annie Pułapie i Anecie Podjadek (Restauracja Embla)

 

Biłgorajanie wsparli Orkiestrę także poprzez udział w licytacjach. Wielkie podziękowania składam Sponsorom „fantów”: Ryszardowi  Bilowi,  Aeroklubowi Ziemi Zamojskiej, Janinie Surma  i Urszuli Kowal, Studiu Kosmetycznemu „Sylwia”, Szkole Nauki Jazdy Antek, Pizzerii Country, Studiu  Fotozawojska, Piotrowi Karczewskiemu, Stanisławowi Pokryszce, Automobilklubowi Biłgorajskiemu, UKS Moto-Kart „Energetyk” w Biłgoraju, Biłgorajskiej Plejadzie Literackiej,  Biłgorajskiemu Centrum Kultury i innym. Dzięki nim do wylicytowania były m.in.: kurs prawa jazdy, przeloty samolotem, obrazy, koszulki, rękodzieło artystyczne, vouchery. Z licytacji do kasy Orkiestry wpłynęło ponad 4500 tys. zł. 

 

WOŚP wsparli także członkowie miejscowych zespołów, którzy wzięli udział w koncercie organizowanym przez Biłgorajskie Centrum Kultury. Na scenie BCK zaprezentowały się: zespoły BCK, zespoły Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, uczniowie Szkoły Muzycznej „Maestro” oraz Zespół Wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Biłgoraju. Członkom zespołów oraz ich Instruktorom bardzo dziękuję za chęć pomocy i zaangażowanie.

 

Słowa uznanie kieruję także w stronę Policji i firmy ochroniarskiej „Bako”, które czuwały nad bezpieczeństwem wolontariuszy w dniu Finału.

 

Dziękuję pracownikom biłgorajskiego oddziału Banku Pekao szczególnie Panu Jurkowi Greli, za przekazane doświadczenie i wskazówki.

 

Na koniec dziękuję także swoim kolegom z pracy, zespołowi Biłgorajskiego Centrum Kultury za okazane wsparcie, zaufanie i mnóstwo pozytywnej energii.

 

  Lidia Grabowska

  Szefowa biłgorajskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.