- Reklama -

- Reklama -

Wielki sukces Dacii

– Dacia należąca w 100% do grupy Renault odnotowuje cały czas wzrost sprzedaży, już sprzedano ponad 4 mln aut, z czego ponad 1 mln przypada dla Dustera, świadczy to o dużym zaufaniu klientów wobec marki – podsumowuje Paweł Proć sprzedawca samochodów Renault i Dacii w firmie Euro-Car Sp. z o.o. w Zamościu. – Dacia cieszy się coraz większą popularnością na świecie, jest sprzedawana w 44 krajach. Jest ósmą marką na rynku samochodów osobowych w Polsce, a Duster jest najlepiej sprzedającym się modelem. Marka nie przestaje się rozwijać i bije kolejne rekordy w swojej niedługiej historii. Dacia jako marka ma swoich wiernych fanów, a użytkownicy spotykają się na corocznych piknikach, które organizujemy przy naszej firmie w Zamościu – podkreśla Paweł Proć.

Pojazdy, jakie oferuje Dacia, są w różnych segmentach, każdy klient znajdzie auto dostosowane do jego potrzeb. Oferujemy modele: miejskie Sandero, uterenowione Sandero Stepway z prześwitem 19 cm, elegancki sedan Logan oraz wersję kombi Logan MCV i rodzinne Lodgy wyposażone w 7 pełnowymiarowych siedzeń, oraz Dacia Doker 5-miejscowy o niesamowitych możliwościach ładunkowych poprzez dostawczy Doker Van o kubaturze przestrzeni ładunkowej prawie 4 m3.

Warto dokonać zakupu w miesiącu styczniu z uwagi na duże korzyści dla kupującego. Najpopularniejszy samochód w swojej klasie Dacia Duster posiada rabat wyprzedażowy w wysokości 2000 zł. Rabat łączy się z finansowaniem promocyjnym, bardzo atrakcyjną ofertą serwisową z Dacia Finansowanie i ofertą ubezpieczenia za 699 zł w ramach Dacia Finansowanie. Dodatkowo każdy klient otrzyma upominek w postaci akcesoriów, szczegóły dodatkowych rabatów w salonie Euro-Car w Zamościu.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.