- Reklama -

- Reklama -

Więcej czasu na wnioski. ARiMR pracuje dłużej

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel podjął decyzję o przedłużeniu terminu składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz obszarowych w ramach PROW 2014-2020 oraz PROW 2007-2013. Chodzi o płatności rolno-środowiskowo-klimatyczne, ekologiczne, ONW, zalesieniowe oraz rolnośrodowiskowe. Rolnicy mają czas do 31 maja 2017 roku na złożenie odpowiednich dokumentów. Decyzja o przedłużeniu terminu została podjęta na wniosek rolników oraz organizacji i instytucji działających na rzecz rolników.

- Reklama -

Przedłużenie terminu składania wniosków wiąże się z wydłużeniem godzin pracy biłgorajskiego Biura Powiatowego ARiMR. – Od 16 do 31 maja BP w Biłgoraju będzie pracowało w godzinach od 6.00 do 20.00. za wyjątkiem soboty 20 maja w dniu 27 maja (sobota) biuro będzie czynne od godz. 6.00 do godz. 20.00 – informuje Maria Garbacz, kierownik BP w Biłgoraju. 

Jest to z pewnością dobra wiadomość dla tych rolników, którzy jeszcze nie złożyli wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz obszarowych. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.